Windows 11’e Gelecek Özellikler ve Yenilikler

Tüh, her yarım saatten bir görev çubuğuna bir şeyler sürükleyerek sabitleyip çıkardığım için Windows 11 kullanamıyorum. (!)

Çok da büyük bir eksiklik değil, sağ-tık menüsünden de sabitleme işlemi yapılabiliyor hala. Ayrıca Insider sürümü bu, önümüzdeki ay da sunulabilir yani.
Sen Photoshop kullanip ikidebir gorsel tasimadigin icin sadece uygulama sabitlemekten ibaret saniyor olabilirsin bu surukle birak ozelligini. Ben Photoshop'a gorsel tasiyorum, Edge kullanirken websitesine dosya upload ediyorum. Olmasi gereken bir ozelligin hala resmi olarak gelmemesi benim icin buyuk bir derttir, evet.

Onumuzdeki ay sunulursa cok guzel olur. Yazida sonbahar guncellemesinde gelecek deniyor, bu yuzden sitem ediyorum.

Yeni özelliklerin hepsi tek bir güncellemede sunulmayacak arkadaşlar. Ancak bir kısmı 22H2 ile sunulur diye tahmin ediyorum. Belki bazıları birkaç hafta sonraki bir güncellemede gelir.

Vallahi çıktığından beri kullanıyorum 11'i memnundum ama geçen hafta itibarıyla tadını kaçırdılar 4 senedir görev çubuğunu yukarıda kullanan biriyim son güncelleme ile bunu kaldırdılar böyle saçma bir şey var mı neye zararı olabilirdi ki bunun regeditten falanda olmuyor daha dün gece itibarıyla 10'a döndüm kafam rahat konularda yorum yapan arkadaşlar haklıymış iyice oturana kadar geçilmez 11'e.

Sen Photoshop kullanip ikidebir gorsel tasimadigin icin sadece uygulama sabitlemekten ibaret saniyor olabilirsin bu surukle birak ozelligini. Ben Photoshop'a gorsel tasiyorum, Edge kullanirken websitesine dosya upload ediyorum.
Aynı şeyleri ben de yapıyorum?:D
Alt+Tab tuşu ağlıyor şu an.

Bunlara ek olarak, sistem ve arayüz hâlâ çok hantal çalışıyor; sağ tık tepkime ve açılma süresi, klasörlerin animasyonları, programların açılması/kapanması vesaire çok yavaş bence.

Ayrıca içerikler de çok geç yükleniyor. Bu durum güncel i7 işlemcilerde bile mevcut. Ben de 11. Nesil kullanıyorum hiç hissettirmiyor atikliğini -Windows 11 sayesinde- :)

Geri
Yukarı