Windows 11’e Geçilmeli mi? İşte Eksik Özellikler

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Indirme-Ozellikler-Gecis-Yukseltme.jpg

Windows 11, birçok eksik özellik ve hatayla birlikte çıkış yaparken sürekli güncellemeler almaya devam ediyor. Öte yandan Windows 11 kullanıcılarının sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Windows 10 için destek sürerken bazı kullanıcılar halinden memnun. Peki Windows 11’a yükseltmek mi mantıklı yoksa Windows 10’da kalmak mı? Microsoft, Windows 11‘in piyasaya sürülmesine rağmen en […]

Devamı: Windows 11’e Geçilmeli mi? İşte Eksik Özellikler
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ekim 2021'den beri kullanıyorum. Sürükle bırak sorununu Feedback Hub'a yazmıştım ve 7200 upvote almıştı, bunun üzerine Microsoft sürüklerken alt-tab yapın diye tavsiye yaptı. İşe yarıyor. Bu eksiklik dışında Windows 11 bence tamamen kullanılabilir durumda, henüz "Windows 10'a geri dönmek istiyorum" dedirten rahatsız edici bir şeyle karşılaşmadım. Oyun performansı artmadı sanki ama FPS daha stabil değerlerde, önceden bir anda düşmeler olurdu.

Temmuz'da çıkmıştı herhalde Insider ile denemiştim fakat çok bug vardı Türkçe sorunu vardı falan filan işte şuabata kadar kullandım ondan sonra takılmalar falan oldu mavi ekran Windows 10 geçtim

Yeni konular

Geri
Yukarı