Windows 11'e nasıl telefon uygulaması yüklenir?

Bilgisayarıma "ÜçDörtBeş Dijital" kurmak istiyorum. Ancak emülatör falan indirmek istemiyorum. Nasıl yapabilirim?

Wsa yükleyerek Android uygulamalarını Windows uygulamasıymış gibi çalıştırabilirsin. O da bir emülatör ama Microsoft tarafından geliştiriliyor ve sistem kaynaklarını daha sağlıklı şekilde kullanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video rehber ile Google Play servisleri ile kurulumu yapabilirsin.

Wsa yükleyerek Android uygulamalarını Windows uygulamasıymış gibi çalıştırabilirsin. O da bir emülatör ama Microsoft tarafından geliştiriliyor ve sistem kaynaklarını daha sağlıklı şekilde kullanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video rehber ile Google Play servisleri ile kurulumu yapabilirsin.

Hocam direk Microsoft Store'den indirebileceğim bir şey yok mu? :D

Emulator olmadan sadece burayı kullanabilirsiniz.

Bunu uygulama yapmak isterseniz de tarayıcınız üzerinden uygulama haline getirebilirsiniz. Edge tarayıcısı destekliyor olması lazım. Onun haricinde Brave, Chrome Vivaldi tarayıcıları da destekliyor diye hatırlıyorum.

Hocam 345'in soru çözümüne zaten tarayıcıdan erişiliyor ancak 2022 yılının kitabı sadece dijital uygulamasında var. Ondan dolayı istemiştim.

Aslında şöyle bir şey buldumda aşırı illegal geldi.

Hocam 345'in soru çözümüne zaten tarayıcıdan erişiliyor ancak 2022 yılının kitabı sadece dijital uygulamasında var. Ondan dolayı istemiştim.

Aslında şöyle bir şey buldumda aşırı illegal geldi.
Tam olarak Rona'nın attığından farkı ne? Aynısı.
1706297256359.png

Geri
Yukarı