Windows 11'e yükseltilmeli mi?

KweeM

Decapat
Daha fazla  
Orijinal Windows lisanslı bir laptopum var. Dün ayarlarda dolaşırken Windows 11'e yükseltebileceğimi gördüm. İlk başta arkadaşlarıma sordum yükseltmeli miyim diye.
Ama arkadaşlarımın bazıları yükselttiğini ve bazı oyunların açılmadığını söyledi. Genelde Leauge of Legends ve Euro Truck Simulator 2'den başka oyun oynamıyorum. Sizce yükseltmeli miyim?

Orijinal Windows lisanslı bir laptopum var. Dün ayarlarda dolaşırken Windows 11'e yükseltebileceğimi gördüm. İlk başta arkadaşlarıma sordum yükseltmeli miyim diye.
Ama arkadaşlarımın bazıları yükselttiğini ve bazı oyunların açılmadığını söyledi. Genelde leauge of Legends ve Euro Truck Simulator 2'den başka oyun oynamıyorum. Sizce yükseltmeli miyim?

Bence yükseltme forumda çoğu kişi yükseltmiş çoğu oyunda hatalar alıyor bence bir 5 6 ay sonra geçin.

Şu konuları açmayı ne zaman bıracaksınız? Açmak yerine diğer konuları inceleseniz?

Sorunuza gelirsek; bazı oyunların açılmaması normal. Bunun dışında halen W10 çekirdeği kullanıldığı için bir sorun olmaz. Sadece Windows 10'un modifiyeli hali.

Nihai sürüm olduğu için geçilmeli bence.

Sisteminiz nedir? Ben en azından 2022'ye kadar beklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

AMD Ryzen 5 3550H işlemci ve GTX 1650 ekran kartı.

Şu konuları açmayı ne zaman bıracaksınız? Açmak yerine diğer konuları inceleseniz?

Sorunuza gelirsek; bazı oyunların açılmaması normal. Bunun dışında halen Windows 10 çekirdeği kullanıldığı için bir sorun olmaz. Sadece Windows 10'un modifiyeli hali.

Uygulamayı çok az kullandığım için arayüzünü kullanamıyorum. Benim bilmezliğimden olsa gerek ama rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama arkadaşlarımın bazıları yükselttiğini ve bazı oyunların açılmadığını söyledi. Genelde Leauge of Legends ve Euro Truck Simulator 2'den başka oyun oynamıyorum. Sizce yükseltmeli miyim?

Aynı oyunları oynuyorum. Geçtiniz mi? Geçtiyseniz yorumlarınız nedir?

Geri
Yukarı