Çözüldü Windows 11'i 3 GB RAM ile yüklemek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yani bunu aşıp kurmanın bir yolu yok sanırım kurup denesek bile sistem 3 GB'dan fazla RAM çalıştıracağı için kullanamadan hata alırım dediğinize göre ama yüklemenin bir yolu varsa dönüş bekliyor olacağım denemek açısından =)

Yani bunu aşıp kurmanın bir yolu yok sanırım kurup denesek bile sistem 3 GB'dan fazla RAM çalıştıracağı için kullanamadan hata alırım dediğinize göre ama yüklemenin bir yolu varsa dönüş bekliyor olacağım denemek açısından =)

TPM bypas edilmiş ISO var ancak kursanız bile bilgisayarınız Chrome açtığı itiraben donucaktır.

TPM bypas edilmiş ISO var ancak kursanız bile bilgisayarınız Chrome açtığı itiraben donucaktır.

Bu ISO'da RAM hatası alır mıyım yüklemeden önce RAM de düzeltildi mi onda boşuna indirmeyim.
Kuracaksan da tam sürüm çıktıktan sonra modlu ISO dosyaları yayınlanıyor. Onları deneyebilirsin. Güvenlik riski tartışılır tabii.

Bunlar güncelleme alır mı?

RAM'dan kaynaklı yükleme hatası alır mıyım sence bu ISO da bir bilgin var mı veya RAM gereksinimi iptal edilmiş bir ISO'yu nereden bulabilirim?

Bir tane YouTube kanalı vardı o Windows 10'dan tüm gereksiz şeyleri çıkarıp ISO halinde paylaşıyordu. Windows 11 çıktığı zaman onu da yapar. Kanalı bulursam atarım. Bu arada o ISO da RAM kullanımı ciddi oranda düşüyordu. Ben yaklaşık 7 ay boyunca modlu Windows 10 kullandım. Bir sıkıntı çıkmadı. Windows 11 için çıkarsa kullanmanı tavsiye ederim.

Evet kurdum yağ gibi akıyor hem de :D bellek kullanımı da düştü. Sevincimi paylaşmak istedim teşekkürler cevaplarınız için çünkü RAM ekletmeyi günlerce çare bulmayı denedim takıntı yapmıştım :D

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-07-05 012030.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-07-05 012030.jpg
    129,7 KB · Görüntüleme: 116
  • Ekran görüntüsü 2021-07-05 012401.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-07-05 012401.jpg
    174,7 KB · Görüntüleme: 116
  • Ekran görüntüsü 2021-07-05 015722.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-07-05 015722.jpg
    203,5 KB · Görüntüleme: 117
Evet kurdum yağ gibi akıyor hem de :D bellek kullanımı da düştü. Sevincimi paylaşmak istedim teşekkürler cevaplarınız için çünkü RAM ekletmeyi günlerce çare bulmayı denedim takıntı yapmıştım :D

Herkese anlatmaya çalışıyorum Windows 11'in Windows 10'dan daha hafif olduğunu :D.
Bende 2 GB RAM'li bilgisayara kurmuştum Windows 10'dan daha hızlı çalışmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı