Windows 11'i "D" diskine kurmak sorun olur mu?

var0sh

Femtopat
Daha fazla  
W11'i daha geniş olmasından dolayı D diskine kurdum ve bilgisayar yavaş çalışmaya başladı. Tekrar format atıp C diskine kurmam gerekebilir mi? Ya da aygıt yöneticisinde diğer aygıtların altındaki aygıtlar da ünlem işaretleri var. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Harf yolunun bir önemi yok, kurduğun disk önemli. Yazma/okuma değeri düşük olan disk "D" diskine geliyordur ve yavaş açılmıştır. Bir sorun olmaz.

W11'i daha geniş olmasından dolayı D diskine kurdum ve bilgisayar yavaş çalışmaya başladı. Tekrar format atıp C diskine kurmam gerekebilir mi? Ya da aygıt yöneticisinde diğer aygıtların altındaki aygıtlar da ünlem işaretleri var. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Harfin otomatik C olması lazım zaten.

Eğer sistemde SSD ve HDD varsa muhtemelen D diski HDD olabilir. Aslında çok yavaş değildir ama SSD ile kıyaslandığında yavaş kalır. Siz muhtemelen HDD içine kurmuşsunuz.

Eğer sistemde SSD ve HDD varsa muhtemelen D diski HDD olabilir. Aslında çok yavaş değildir ama SSD ile kıyaslandığında yavaş kalır. Siz muhtemelen HDD içine kurmuşsunuz.

Bilgisayarım laptop. Bende sizin düşündüğünüz gibi olduğunu düşünüyorum fikrimi teyit etmiş oldum teşekkür ederim tekrardan format atacağım

Aygıt yöneticisinde diğer aygıtların altındaki aygıtlar da ünlem işaretleri var. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Format atmanıza gerek yok(Eğer sisteminizde iki adet disk yoksa).
Windows Update üzerinden bütün güncelleştirmelerin yüklü olduğundan emin olun.
Sürücülerinizi güncelleyin yeter.

Format atmanıza gerek yok(Eğer sisteminizde iki adet disk yoksa).
Windows Update üzerinden bütün güncelleştirmelerin yüklü olduğundan emin olun.
Sürücülerinizi güncelleyin yeter.

Her şey güncel gözüküyor fakat beni uyuz eden şey PC'nin yavaş açılıp yavaş işlem yapması. Üzerine üstlük yazilimciyim.. Format şart

Geri
Yukarı