Windows 11'i indirmeyin!

Kusura bakmayın zorla inandıran yok sadece arkadaşlarımın yaşadıklarını yaşamayın diye uğraştım bir uyarı bir de ceza yedim bir daha insanlara yardım edersem benim adımda Abadestli Veled değil.

Sen bunlara bakma kardeşim. İnsanlar deneyimlerini paylaşmalı elbette ki. Saygı duyuyorum senin gibilerine. Sevgiyle kal...

Sana oldu ise öbür kullanıcılara olmayabilir? Böyle diyerek sadece kendi düşünceni yayabilirsin. İnsanlara "bende" böyle oldu deyip te geçirtmemeye çalışamazsın.

Kusura bakmayın zorla inandıran yok sadece arkadaşlarımın yaşadıklarını yaşamayın diye uğraştım.

Hocam yüksek ihtimalle kalitesiz bellekler kullanıyorlar, anakart yanlış voltaj veriyor, ISO dosyası hatalı ya da modlanmış, yanlış programlar veya seçenekler kullanılmış, çipset hatalı, arkadaşlar yüklemeyi bilmiyor. Daha bir ton sebebi var.

Windows 11 indirmeye çalışan 19 tane arkadaşımın USB aletleri patates oldu ve hiçbir bilgisayarda çalışmıyor, sakın indirmeyin. Bekleyin, fixler gelsin, sonra kurun.

Şu anda Windows 11 yüklemek çok riskli. Hem de galiba hata olmadan yükleyen bazı kişilerden de duyduğum kadarıyla oyun dışı kasmıyormuş ancak oyun içi deli gibi kasıyormuş.
Neden kullanıcılara yanlış bilgi veriyorsunuz?

Windows 11 indirmeye çalışan 19 tane arkadaşımın USB aletleri patates oldu ve hiçbir bilgisayarda çalışmıyor, sakın indirmeyin. Bekleyin, fixler gelsin, sonra kurun.

Şu anda Windows 11 yüklemek çok riskli. Hem de galiba hata olmadan yükleyen bazı kişilerden de duyduğum kadarıyla oyun dışı kasmıyormuş ancak oyun içi deli gibi kasıyormuş.

Ben 11 kullanıyorum şu anda, bir sıkıntı yok oyunlarda akıcı, hiç çökme yaşamadım USB patates olmadı bug görmedim.
Galiba şanslıyım!

Sürümün adı da üstünde aslında ama nedense insanlar anlamıyorlar. İsteyen indirir ve olacaklara karşı kabullenmiş olur, isteyen indirmez tam sürümü bekler.

Ben daha önce sanal makinede deneyip sonradan kendi ana bilgisayarıma indirdim, bir kaç gündür kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Oyunlarda bir sorun yaşamadım hatta bazılarında performans artışı oldu. Açılış hızımda arttı(SSD kullanıyorum). Sistem de çok rahat ve hiç bir sorun çıkarmadan çalışıyor, lafın kısası bir sorun yaşamadım ama bu kimsenin sorun yaşamayacağı anlamına gelmiyor.

Sizin arkadaşlarınız başına bir şey gelmesi ki ben USB aletlerini bozduklarına inanmıyorum, "bilgisayar çalışmıyor" yazmışsınız. Neyi çalışmıyor? Donanımsal mı, yazılımsal mı? Hiçbir bilgi vermeden saçma sapan şekilde "indirmeyin" gibi emir cümlesiyle konuşmuşsunuz. Bu işler "duyduğum kadarıyla" , "arkadaşların dediğine göre" , "sanırım" gibi şeylerle olmaz. Bunları kanıtlayacak ve Microsoft'a geri dönüş yapacaksın ki hataları düzeltsinler, bu sürümün amacı da o zaten.
Kusura bakmayın zorla inandıran yok sadece arkadaşlarımın yaşadıklarını yaşamayın diye uğraştım bir uyarı bir de ceza yedim bir daha insanlara yardım edersem benim adımda Abadestli Veled değil.
Yardımdan bahsettiğin insanları boştan yere galeyana getirmek mi? Ne bir kanıtın var ne de bir açıklaman, iyi o zaman ben de Hulk'um deyim inanan inanır. Bu sürümün amacı o hataları Microsoft'a bildirmek ki düzeltilsin ama ben burada sizin dediğiniz gibi bir şeyin Windows 11 yüzünden olacağına ihtimal vermiyorum. Madem var böyle bir şey bize bir kanıt sun biz de "tamam" diyelim.

Şu anda Windows 11 indirmiş olan milyonlarca kişi vardır dünya üzerinde. Böyle bir durum olsa çoktan zaten haberi yapılırdı, kimsenin başına gelmedi de sadece senin 19 arkadaşının başına mı geldi? :D

Son düzenleme:

Sen bana kanıt göster. Sonra bu şekilde konuş. Bunca kişi kurmuş ben dahil bu şekilde bir sorun olduğunu paylaşan görmedim. Sorun flash, iso yada yanlış yüklemeden hatta bilgisayardan kaynaklanabilir. Sorunun tam çözülmesi için neden olduğundan emin olmak gerekir ki ben konuyu trol olarak görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı