Windows 11'i tavsiye etmeme nedeniniz nedir?

Ben geçmedim W11'e fakat ilk 4 ay bir sürü konu ve video gördüm badlion Client'i ve Minecraft'ı açmadığına dair.
Şu an sorun var mı bilmiyorum fakat ilk 4 ay vardı.

Konuların çoğuna girdim baktım hep hata kodu alıyorlardı. Birkaç hafta takip ettim ve çözülemedi pes ettiler %60-70'i
Konu ve videoların linkini at.

Hâlâ Windows 11'i önermeyen ve insanları geçmemeye teşvik edenler var.
Neden? Açık ve net bir soru.
Yeni arayüz, yeni işletim sistemi.
Gayet iyi ve güzel bir işletim sistemi.
Katılıyorum güze bir işletim sistemi fakat hdd kullanıyorsanız hdd yi bitiriyor kendim denedim ve bunları gözlemledim ssd kullananlarda bir sorun olmuyor.

Ben geçmedim W11'e fakat ilk 4 ay bir sürü konu ve video gördüm badlion Client'i ve Minecraft'ı açmadığına dair.
Şu an sorun var mı bilmiyorum fakat ilk 4 ay vardı.

Konuların çoğuna girdim baktım hep hata kodu alıyorlardı. Birkaç hafta takip ettim ve çözülemedi pes ettiler %60-70'i

Siz 4 ay önceki bilginizle ne hakla insanlara yanlış bilgi veriyorsunuz anlamadım ben? Bilginiz olmadığı konulara yorum yapmayın.

sahsen bende hem gecilir hem gecilmez diyorum, benim isim hdd ler ve depolama birimlerini sifirlamak format atmak kurtarmak ve oyun oynuyorum tonlarca sey yapiyorum, 5tb hdd var ve icinde 500gb veri var dahada olacak tabiikide ve ben w11 e gectigimde guvenlik probleminin olmamasini istiyorum o yuzden ya ddr5 sisteme gecene kadar yada daha iyi bi sistem kurana kadar w10 kullanmaya devam edicem, cunku w11 e gore daha hafif benim apu sistemim icin, yararli olursa mesajim ne mutlu bana iyi gunler herkese.

Windows 11'e geçince daha iyi bir kasa ve hava akışında daha yüksek frekanslarda çalıştırmama rağmen performans düşüklüğü yaşadım. W11 pişmanlıktır.

Eki Görüntüle 1265570

:)

Ben kullanıyorum ve şu ana kadar yasadığım tek sorun ayarlar programının açılmamasıydı temiz kurulum yapmıştım bir daha olmadı ve başka hiçbir sorun yaşamadım kurarsan geri yükleme noktası oluştur siyah ekran hatası verirse kurulum USB'si ile geri hale getirebilirsin ama ben bunu 1 kere yaşadım yani ve ilk çıktığı zamanlarda yaşadım artık böyle bir durumla karşı karşıya kalmıyorum ve Microsoft sorunları düzeltmek için güncellemer yayınlamıştı yani kurarsan kolay kolay bir aorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı