Windows 11'i temiz kurulum ile geçişte hata veriyor

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Dün ben Windows 11'e temiz kurulum ile geçecektim. UUP DUMP ile ESD ISO'su oluşturdum. Kurulumda Windows gereken dosyaları yükleyemiyor demişti. Haliyle Windows 10 kurdum. Fakat benim içime tekrar düştü. Neden o hatayı verdi bilmiyorum. Kurayım mı?, tekrar deneyeyim mi? WİM ISO'su oluşturursam sorun çözülür mü?

ISO dosyasını nereden oluşturdunuz?

Diğer forumlardan veya düzenlenmiş ISO'lar oldukça tehlikeli ve kararlı yapıda değildir. Eğer Windows 11 geçmek istiyorsanız şu anki Windows 10 Insider katılın. Windows 11 geçin. Temiz kurulum yapmak istiyorsanızda bilgisayarımı sıfırlayın deyin. Eski windows.old ve diğer kalıntılar tamamen silinecektir. Temiz bir kurulum yapmış olursunuz.
Uup dump.

Temiz kurulum daha sağlıklı olur.

İşte temiz bir kurulum değil. Sadece Insider üzerinden indirimler alınıyor. Temiz kurulum istiyorsanız Insider üzerinden geçiniz.

Temiz kurulum yapmak istiyorsanızda bilgisayarımı sıfırlayın deyin. Eski windows.old ve diğer kalıntılar tamamen silinecektir. Temiz bir kurulum yapmış olursunuz.

Temiz kurulum o değildir. Sizin dediğiniz sıfırlama ama temiz kurulum formatdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı