Windows 11'i Yükledim!

RAM kullanımı nasıl? 4GB RAM var bende.

1624973823498.png

Hocam emülatörden oynanan oyunlar örneğin PUBG Mobile emülatörsüz oynanıyor mu ?

Şuan bunun olacağını zannetmiyorum. Mağaza bende güncel olarak yüklenmedi. Güncellemeye çalışacağım.

Kişileştire girerken aldığım bir hata daha.

1624974174141.png

1624974686499.png

Ağ paylaşım gibi pencereler git gide ortadan kaldırılıyor sanırım bunu denetim masasından açtım.

Son düzenleme:
Bugün dayanamayıp Windows 11'i ön izleme sürümünü kurdum. Bu bir çılgınlık çünkü aktif olarak kullandığım bilgisayar.
Karşılaşabileceğim sorunları önlemek için güncellemeleri duraklatacağım ve Windows 11 ile ilgili güncel sorunları takip edeceğim. Duruma göre güncellemelere izin vereceğim.

Windows 11 deneyimim: Aslında bir tane çöp bilgisayarım var ona yüklemiştim ama bir şey anlamamıştım. Güncel halini kendi bilgisayarıma yükledim ve deneyimimi hemen aktarmak istiyorum: İlk kullanımda bir şey anlamadım ama Microsoft bu sefer çok iyi şeyler başarmış diyebilirim çünkü kullandıkça aktif çalışan paneller ve işlevlerine alışıyorum. Bu ilerleyen zamanda fikrimi nasıl etkiler bilmiyorum ama bu konuyu güncelleyeceğim, kullandıkça ve güncelleme geldikçe.

Sorularınız ve merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. İstediğiniz bir kısım varsa video veya fotoğraf olarak. Belirtin paylaşabilirim.

Eki Görüntüle 1089082
Microsoft Store'da Android uygulamalar olacakmış o tarafı gösterir misin ?

Nasıl yüklediniz acaba? Temiz kurulum ISO ile mi?
Leaklenmiş ISO'yu kullanıp indirmeyin, hiç güvenli değil, girdiğiniz hesapların şifrelerinin çalınma ihtimali var. Benim fikrim 2-3 ay daha beklemek, ben de indirdim, çeşit çeşit sorunlar yaşıyorum. Bazen o kadar sıkıyor ki keşke indirmeseydim diyorum.

Geri
Yukarı