Windows 11'in oyun performansı nasıldır?

@xwa minidump paylaştınız mı? Paylaştıysanız konuya etiketleyin, incelemek istiyorum. Paylaşmadıysanız, neden paylaşmadınız? Sorunu downgrade ile mi çözdünüz?

Microsoft çözememiş. Sen nasıl çözeceksin?

Argümanın bu mu dostum? Briefing şeklinde sunulan makaleyi bana atarak kimsenin çözemeyeceğini mi söylüyorsun? Sen Defender yüzünden mi mavi ekran aldın? Hani dump konun nerede?

PUBG dışında mavi ekran almadım. Hem aldığım mavi ekranda Security yazıyordu. Umarım anladın.
Oyuna girilmiyor bile şu an mavi ekran almam 2 tıka bakar.

@xwa Minidump paylaştınız mı? Paylaştıysanız konuya etiketleyin, incelemek istiyorum. Paylaşmadıysanız, neden paylaşmadınız? Sorunu downgrade ile mi çözdünüz?
Paylaşmadım, henüz 1 hafta öncesine kadar Windows 11 kullanıyordum, performansından memnunum 2 aylık kullanım sürecinde sadece 1 kez mavi ekran aldım, Super lite'dan son sürüme güncelledikten sonra fps drop yemeye başladım, downgrade atmamın başlıca sebepleri fps drop ve temasının beni tatmin etmemesi.

downgrade atmamın başlıca sebepleri fps drop ve temasının beni tatmin etmemesi.
Hatta şöyle ki; Sırf Taskbar'ın yerini değiştirmek için regedit'e girmek veya program yüklemek zorundasın, sözde özelleştirmeler çok fakat Windows 10'dan daha kısıtlı, Windows 10'a tema yükleyerek daha iyi bir görünüme kavuşturabilirim Windows 11'den.

Hatta şöyle ki; Sırf Taskbar'ın yerini değiştirmek için Regedit'e girmek veya program yüklemek zorundasın, sözde özelleştirmeler çok fakat Windows 10'dan daha kısıtlı, Windows 10'a tema yükleyerek daha iyi bir görünüme kavuşturabilirim Windows 11'den.

Sadece gülerim buna GT1030'lu sistemde de kullandım RTX3050 Ti'lı sistemde de kullandım hiçbir problem yaşamadım sen neye dayanarak söylüyorsun bunu?

Hakikaten kalanlara sabır diliyorum. Bilgisayar ve işletim sistemlerini oyun oynamak veya görsel görünüm dışında bilmeyen insanlar, bilgi edinmek isteyenlere böyle saçma sapan argümanlar sunarak farklı lanse ediyor ve kendilerini de bilgili sanıyor ya, sabır diliyorum herkese.

Geri
Yukarı