Windows 11 oyun performansı nasıldır?

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11'i Demo'dan beri kullanıyorum. Sizce oyun performansı nasıl acaba? Windows 10'a geri dönmeli miyim? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir farkı yok, 10'da neyse 11'de de aynı. Insider sürümden, RTM sürüme kadar Windows 11 kullandım. 2 gün önce Windows 10'a geçiş yaptım bir fark olmadı.

Bilgisayardan bilgisayara değişiklik gösteriyor şu an Windows 11. Ben daha önce 1 ay kadar kullandım performans konusunda istediğimi alamayınca Windows 10'a geri döndüm.

Bi ara Win 11 , 10 a göre AMD işlemcili bilgisayarlarda -10 fps veriyor diye bir haber görmüştüm o günden beri şüpheliyim. Win 11 birinci yılını doldurmadan geçmeyi doğru bulmuyorum taşlar oturmalı.

Donanımın destekliyorsa Win11 ile Win10 arasında oyun performansı açısından bir fark yok. Hatta daha iyi Bellek yönetimi olduğu için avantajı bile olabilir.

Windows 11 deki problem daha çok UI tarafında. Henüz onu tam anlamı ile oturtamadılar. Bunun dışında bazı profesyonel yazılımlar problem çıkartabiliyor. İlk 3 aydaki izlenimin çok kötü olmakla beraber. Profesyonel olarak kullandığım sistemimde Wİndows 11 var şuanda ve UI tarafı haricinde iş akışımı etkileyecek bir hata ile karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı