Windows 11'in yeni güncellemesi (KB5022913) onlarca yeniliklerle geliyor!

• Konuyu başlatan Beck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 69
  • Görüntüleme 7B
Ben neredeyse ilk çıktığından beri kullanıyorum sanırım en stabil ve sorunsuz hissettiren sürüm bu. Çok da güzel yeni özellikler sunuyor. Geçilir mi bilmem çünkü uzun zamandır kullanıyorum çok da memnunum ama ne istediğinize bağlı olarak karar sizin diyebilirim. Sorun yaşarım diye düşünüyorsanız son 4-5 güncellemedir büyük sorun yaşamadım ufak tefek hatalar olmuştur ama bu son güncelleme gerçekten iyi ve stabil yani olmuş diyebilirim.

Hocam selam, bendeki en büyük sorun arka plan slayt resim geçişi açınca masaüstü resmi diğer sıradaki resme geçerken ekran da patlama oluyor beyazlaşıyor yani, bunu deneyebilir misiniz? Çözüm bulamadım ben bu soruna güncellemede düzelmiş midir?

Hocam selam, bendeki en büyük sorun arka plan slayt resim geçişi açınca masaüstü resmi diğer sıradaki resme geçerken ekran da patlama oluyor beyazlaşıyor yani, bunu deneyebilir misiniz? Çözüm bulamadım ben bu soruna güncellemede düzelmiş midir?

Sorun devam ediyor :(

TranslucentTB sizde de sıkıntılı mı çalışmıyor bende arkadaşlar?
Görev çubuğunu kaynak kodları değiştiği için eklenti şuanlık çalışmıyor. Ama ViVeTool ile çalışabilir hale getirebiliyorsunuz. Yakında TranslucentTB güncelleme getirip sorunu tamamen çözeceklerdir.

Çalışmıyor, ilk defa bir sayfanın glitch'lendiği gördüm, sesler de gitti, kafayı yemek üzereyim.
Eğer Google Chrome kullanıyorsanız son zamanlarda bende çok yaşıyorum onu, ancak bunu Google Chrome'dan kaynaklandığını fark ettim. Bir kaç gündür Edge kullanmaya başladım hiç bir sorun yaşamadım henüz.

Bunu denemedim ama deneyeceğim akşama tekrar yazarım buraya düzelip düzelmediği hakkında.

Bu sürümü yükleyip yüksek CPU kullanımı ve performans düşüşü yaşayan oldu mu ?

Görev çubuğunu kaynak kodları değiştiği için eklenti şu anlık çalışmıyor. Ama ViVeTool ile çalışabilir hale getirebiliyorsunuz. Yakında TranslucentTB güncelleme getirip sorunu tamamen çözeceklerdir.

Eğer Google Chrome kullanıyorsanız son zamanlarda bende çok yaşıyorum onu, ancak bunu Google Chrome'dan kaynaklandığını fark ettim. Birkaç gündür Edge kullanmaya başladım hiçbir sorun yaşamadım henüz.

Bunu denemedim ama deneyeceğim akşama tekrar yazarım buraya düzelip düzelmediği hakkında.

@Beck Hocam selam bakabildiniz mi?

Geri
Yukarı