Windows 11'li HP Victus donuyor

Bende de bayağıdır yapmıyordu. Kafasına göre çok önemli bir iş yaparken kilitlenip kalıyor can sıkıcı.

Hocam ilk önce tüm driverlarınızı (özellikle ekran kartı) güncelleyin ve tekrar deneyin ardından Malwarebytes ile bir tarama yapın ardından Windows+r yapıp oraya "%temp%" yazın ve temizleyin sonra ise windowsda başlangıç onarma deneyebilirsiniz sistem dosyalarında sorun olabilir ve fan bakımlarını yapın olmaz ise Windows 11 de PC'yi yeniden başlatın başlatırken Shift'e basılı tutun kurtarma menüsü açılacaktır orada gelişmiş seçeneklerden bu bilgisayarı sıfırla diyebilirsiniz ve her şeyi silebilirsiniz isterseniz temiz format atabilirsiniz.

Hocam ilk önce tüm driverlarınızı (özellikle ekran kartı) güncelleyin ve tekrar deneyin ardından Malwarebytes ile bir tarama yapın ardından Windows+r yapıp oraya "%temp%" yazın ve temizleyin sonra ise windowsda başlangıç onarma deneyebilirsiniz sistem dosyalarında sorun olabilir ve fan bakımlarını yapın olmaz ise Windows 11 de PC'yi yeniden başlatın başlatırken Shift'e basılı tutun kurtarma menüsü açılacaktır orada gelişmiş seçeneklerden bu bilgisayarı sıfırla diyebilirsiniz ve her şeyi silebilirsiniz isterseniz temiz format atabilirsiniz.
Sıfırlamak benimde aklıma geldi fakat bilgisayarda önemli dosyalar ve programlar var maalesef silmem şuan mümkün değil. Herşey güncel sistemde şuan. Virüs taraması yapıcam şimdi.

Yapın hocam ama benim dediğim uygulama değil driver güncellemesi güncel olduğuna emin iseniz o zaman yapailirsiniz.
yok biliyorum hocam driver'ın ne olduğunu :) tüm sürücüler güncel. ekran kartını da düzenli olarak güncelliyorum. Bana sistemsel bir arıza gibi geliyor. inşallah donanımsal değildir.

Ssd lerde hhd gibi bad sectör oluyormu?

Yok biliyorum hocam Driver'ın ne olduğunu :) tüm sürücüler güncel. Ekran kartını da düzenli olarak güncelliyorum. Bana sistemsel bir arıza gibi geliyor. İnşallah donanımsal değildir.

SSD'lerde HDD gibi bad sectör oluyor mu?

Hocam CrystalDiskInfo'yla disk sağlığını kontrol edin sağlık düşükse kilitlenme ondan kaynaklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı