Windows 12 için USB nasıl alınır?

Nereye yazacağım işte internetten resim buldum ben buraya nasıl girebilirim onu soruyorum.

Türkiye'deki kullanıcılara veriliyor mu bilmiyorum ama rastgele Insider kullanıcılarına veriliyor olmalı.

Windows 11 Insider programına katılanlara USB bellek veriyorlardı biz sadece muhtemelen Windows 12 için diyoruz.
Hocam verdikleri bellek boş bellek. Yani "sizde Flash Bellek yoksa biz verelim, ona kurun" diye veriyorlar.
Yoksa zaten Canary kanalı için İSO yayınlanır.

Windows 10 ile o kadar rahatım ki Windows 11 ne durumda düzeldi mi ona bile bakmıyorum. Ara sıra PC'yi kapatım açınca kendisi otomatik geçmeye çalışıyor sadece.
Ne yazık ki hâlâ arayüzlerde vs. hata yaşıyorum. Her gelen güncellemeyi anlık güncelleyip bilgisayarımı güncel tutmaya çalışsam da. Çok fazla hata var. Ve oyunlarda "Windows Kaynaklı" alt tab atınca crash yeme problemim var. Muhtemelen yakın zamanda Windows 10'a geçiş sağlayacağım. Her ne kadar arayüzleri Windows 11'in hoş olsa da her gün yaşadığım arayüz hataları canıma tak etti...

İşte o USB'yi nasıl alabilirim onu soruyorum.

Boş belleği alıp ne yapacaksınız ki? İçi boş, yine Windows dosyalarını kendiniz atacaksınız içine. Haa amaç üstünde muhtemelen basılı olacak Microsoft yazısı ve Windows logosu ile hava atmaksa onu bilemem. Ama onu da bir flash bellek ve bir logo ile herhangi bir reklamcıda yaptırabilirsiniz.

Boş belleği alıp ne yapacaksınız ki? İçi boş, yine Windows dosyalarını kendiniz atacaksınız içine. Haa amaç üstünde muhtemelen basılı olacak Microsoft yazısı ve Windows logosu ile hava atmaksa onu bilemem. Ama onu da bir flash bellek ve bir logo ile herhangi bir reklamcıda yaptırabilirsiniz.

Hocam ileride illaki lazım olur ailenin resimlerini falan atarız lazım olur illaki yani.

Geri
Yukarı