Windows 2000 SQL server bağlantısı oluşturma

Windows 10 bilgisayarina VMware Workstation kurarak istediğin işletim sistemini sanal olarak kurabilirsin.

İlk olarak dediğim programı kur, uyumlu işletim sistemini kur, SQL bağlantısı için gerekli olan programları kur, fotoğrafı ise sürükleyerek atabilirsin.
bende böyle sanal bir sistem düşünmüştüm peki asıl bilgisayardan sanal bilgisayara fotoğrafı sürükleyerek atabiliyoruz demi kolay bir biçimde oradan da server dosyasına.

Windows 10 bilgisayarina VMware Workstation kurarak istediğin işletim sistemini sanal olarak kurabilirsin.

İlk olarak dediğim programı kur, uyumlu işletim sistemini kur, SQL bağlantısı için gerekli olan programları kur, fotoğrafı ise sürükleyerek atabilirsin.
Peki diğer üyemizin de dediği gibi kod yazmak gerekir mi yoksa lan bağlantısı üzerinden sql serveri kurup servere bağlanmak yeterli mi ?
Masaüstü ne atmak kolaydır fakat SQL için nasıl fotoğraf atılır hiç bir fikrim yok.
Onu şu şekilde yapıyoruz masa üstünde frontier diye klasörümüz var ona atınca fotoğrafı direkt makinedeki baskı bölümüne düşüyor.

bende bu cevabı arıyordum ethernet portu var aynı dükkan içindeyiz switchimizde var
Ethernet kablosunun bir ucunu makineye bir ucunu ise PC'ye bağlamayı deneyiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı