Windows 7 2009'dan 2020'ye kadarki serüveniniz nasıldı?

XP deneyimimden sonra ikinci el bilgisayarcıdan bilgisayar almıştım 2016'dan 2017'ye kadar kullandım şu an 8.1 kullanıyorum bayağı güzel bir işletim sistemiydi?

Aero'dan daha çok W7'yi çok seviyorum. İleride güzel bilgisayarım olunca sanal makineye kuracağım aklıma taktım.
Senden daha kötü bir PC'im var. Ama içine Windows 11 Sanal makine kurdum. Senin ki rahat açar. Denemelisin. Oracle VM Virtualbox kullandığım uygulama.

Senden daha kötü bir PC'im var. Ama içine Windows 11 Sanal makine kurdum. Senin ki rahat açar. Denemelisin. Oracle VM Virtualbox kullandığım uygulama.
Hocam 50 GB boş alan var :(. Aslında elimde 500 GB HDD varda o da ölü.
Aslında vardı ama resmi değildi. Windows 7'ye 1000 basan bir Aero temaya bile sahipti eskiden.
Yaz tatili 2-3 arkadaş toplanıp düşünüyoruz Windows 7'yi 2022 versiyonunu yapmayı. Bu arada o OS'un linki var mı rica etsem?

Elimde eski bir notebook var. Notebook 1GB RAM'e sahip. Ona Windows 7 Home Premium yükleyip ESU bypass yaptım. AVG Antivirus kurdum.
Hala Windows 7 ESU güncellemelerini alıyor. Bu sayede hem güvenli hem akıcı hem de hala 480p video oynatabiliyor. Bu mesajı da o Notebook'tan yazıyorum.

Hocam 50 GB boş alan var :(. Aslında elimde 500 GB HDD varda o da ölü.

Yaz tatili 2-3 arkadaş toplanıp düşünüyoruz Windows 7'yi 2022 versiyonunu yapmayı. Bu arada o OS'un linki var mı rica etsem?
Yedek disk olarak ekleyebilirsin. 500 GB HDD'yi denedin mi çalışıyor mu diye?

Geri
Yukarı