Windows 7 32 bitten hangi işletim sistemine geçilmeli?

Cenkyılmaz56

Hectopat
Daha fazla  
Yakında format attıracağım bilgisayara, Windows 7 32 Bit kullanıyorum. Windows 7 64 bite mi geçeyim, Windows 8 64 bite mi? Windows 10 açmaz diye düşünüyorum. RAM yükseltme yapabilirim ama siz bu hali ile cevap verirseniz iyi olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_55.png
    Screenshot_55.png
    6 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_56.png
    Screenshot_56.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 40
Yakında format attıracağım bilgisayara, Windows 7 32 Bit kullanıyorum. Windows 7 64 bite mi geçeyim, Windows 8 64 bite mi? Windows 10 açmaz diye düşünüyorum. RAM yükseltme yapabilirim ama siz bu hali ile cevap verirseniz iyi olur.

2 GB RAM ile 64 Bit kurmayın 8.1 bir süreden sonra yavaşlayacaktır bence bir şeyler yükledikçe Windows 10 SSD yoksa yüklemeyin ve RAM yetersiz bende Windows 7 de kalın ya da Linux yükleyin.

Windows 10 zorlar biraz bu sistemi. Windows 8.1 64 Bit kurmanızı öneriyorum. Ayrıca kendiniz de format atabilirsiniz. Başka birine format attırmanız saçma.

Windows 10 zorlar biraz bu sistemi. Windows 8.1 64 Bit kurmanızı öneriyorum. Ayrıca kendiniz de format atabilirsiniz. Başka birine format attırmanız saçma.

2 GB RAM'a 64 Bit? Neden en uygunu 32 bitken garip öneriler yapıp insanların kafasını karıştırıyorsunuz.
GeForce Now'dan oynuyorum onda da Chrome'dan oynuyorum 64 bite geçmek istiyorum da kaç GB RAM eklesem 64 Bit geçebilirim.
2 GB RAM ekleyip geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı