Windows 7 32 Bit'ten Windows 10 64 Bit'e nasıl yükseltilir?

oyuncuu44

Picopat
Daha fazla  
RAM
4 gb Ddr3
Ekran kartı
Intel hd graphics 1,5 gb
Anakart
Asus
İşlemci
Intel i3 3220 ghz 4 çekirdek
Malum miladı doldu artık Windows 7'nin sistemimi Windows 10'a yükseltip 32 Bit'ten 64 Bit'e yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Malum miladı doldu artık Windows 7'nin sistemimi Windows 10'a yükseltip 32 Bit'ten 64 Bit'e yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Windows 10 ISO indirme linki=Windows 10
Sonra Rufus indirme linki= Rufus
Önce flash tak sonra ISO tak sonra Rufus ile yazdır boot sekmesinden flash seçip PC yeniden baslat format at ve Windows 10 geçersin.

Temiz kurulum ile geçin. Windows 10 64 Bit ISO dosyasını indirin. Rufus ile USB'ye yazdırıp BIOS'tan boot kısmından USB'yi başa getirin ve kuruluma başlayın.

Windows ISO üstüne sol tıkla WinRAR tıkla klasör ile masaüstüne cıkart setup 2 defa tıkla içindeki Windows 10'un hazırsın yükseltici denir o dosyaya setupa sana tavsiyem Win-7-32 Bit kullan Windows 10 X64 pismanlıktan sidisini internetten almıstım pişman oldum sonra kendim hazırladım DVD-r 4.7 GB sidiyi gayet kolay ISO üstüne 2 defa tıkla dım sag DVD-r sidi taktım optük sürücüye bu kadarmıs meger yazdırmak isletim sistemi DVD-r si yapmak yükseltmekte bahsetim sekilde cok basit :)

Yeni konular

Geri
Yukarı