Çözüldü Windows 7 64 bit için Xerox Phaser 3121 Driver

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jagdpanzer

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 64 bit için xerox phaser 3121 driver gerekli. Diğer samsung serisi driverleri ve internetteki bütün çözümleri denedim olmadı. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Hesabım Türkçe kurallarına uymamaktan dolayı yetkilerim kısıtlanmış.
Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim ama malesef yazdığınız çözüm işe yaramadı.

Bu yazıyı alıyorum yüklemeye çalıştığımda "uygun sürücü bulunamadı".

Bu şekilde devam ettiğiniz sürece ceza almaya devam edeceksiniz. Çift üyelik de yasaktır.

Sorununuza TeamViewer ile bağlanıp bakalım. Özel mesajdan iletişime geçeceğim.

Yazıcının Windows 7 ve 64 bit desteği yoktu. Biraz uzun sürdü ama farklı model yazıcının driverını buna uydurmaya çalıştık ve başardık.

Aynı yazıcı bende de var. Win 10 64 bit pro yüklü. Yazıcıyı belirtilmemiş aygıt olarak görüyor. Uyumluluk ayarlarından falan yapamadım. Sspnt2kxp.dll hatası veriyor. Bu dll bilgisini içeren hata penceresinde aynen şunlar yazıyor: Bu % 1 sürümü çalıştırdığınız Windows sürümü ile uyumlu değil. Bilgisayarınızın sistem bilgilerini denetleyin ve ardından yazılım yayıncısına başvurun. Yazıcıyı her kullanmam gerektiğinde eski Win 7 yüklü kasayı bağlayıp kullanabiliyorum. Bu kasa tak çıkart olayı canımı fena halde sıkıyor. Yok mudur bunun bir çözümü üstad?

Şu anda Win 7 kullanıyorum ve üreticinin sitesindeki yazılım çalışıyor. Fakat Windows versiyonunu yükseltince sıkıntılar başlıyor. O yüzden yazılımı yükseltmiyorum. Aksi durumda yazıcı çöp. Ya eski yazılım yada yeni yazıcı. Tercih sizin.

Merhaba arkadaşlar, bu saatte kadar çok uğraştım ama beceremedim. Yazıcıdan çıktı almam gerekiyor, çok önemliydi, erken saatte gerekliydi. Yukarıda bahsetmiş bir arkadaş aynı sorunu ben yaşıyorum şimdi.

Windows 7 64 bit için Xerox Phaser 3121 driver gerekli. Diğer Samsung serisi driverleri ve internetteki bütün çözümleri denedim olmadı. Lütfen yardım edin. Yukardaki bey yardımcı olmuş aslında linkte koymüş ama bir türlü süreklenecek bir şey çıkmıyor. Bu işin daha kestirme yolu yok mu bilen var mı ?

Sürücüyü indirip zip arşivini masaüstündeki bir klasöre çıkartın. Aygıt yöneticisinden bilinmeyen soru işaretli sürücüye sağ tıklayıp sürücü güncelleme kısmından el ile yüklemeyi seçin. Ardından dizin olarak masaüstündeki bu klasörü gösterin ve yükleyin.

Yani bilinmeyen soru işaretli yok açılan sayfada.

Eski bir yazıcı olduğundan XP sürücüleri mevcut. 32 Bit işletim sistemi ile uyumlu. 64 Bit işletim sistemi ile uyumsuz. Konu sahibine farklı bir model yazıcının sürücüsünü buna uyarlayıp denemiştim, üzerinden çok zaman geçtiği için hangi modeldi hatırlamıyorum.

Sorununuz var ise belirtin, uzaktan bağlanıp yardımcı olmaya çalışırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı