Windows 7 64 Bit kurulum dosyası 32 Bit Windows ile çalışmıyor

hikmetkutlu

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
6GB
SSD veya HDD modeli
800GB HDD
Anakart
msi a68hm-e33 v2
İşlemci
amd a4-5300 apu with radeon(tm) hd graphics 3.40 g
Arkadaşlar öncelikle ilk konum olduğunu belirtmek isterim.
Yazım hataları ve başka şeyler için şimdiden özür dilerim.
Sorunum şu ki: Windows 7 32 Bit kullanıyorum ve 64 Bit yapmam gerek, Windows 7 Home Basic 64 Bit ISO'yu Technopat üzerinden indirdim diskte yer açtım ISO dosyalarını USB-DVD gibi gösterdim format atacaktım tam ama şöyle bir hatayla karşılaştım ve çözümünü bulamıyorum.

1.png

Sistemim 32 Bit olduğu için bu 64 Bit olan setup dosyasını açamıyor.
Fakat internetten baktım işlemcime ve 64 Bit destekliyormuş, bu setup dosyasını nasıl açabilirim?

Diyeceklerim bu kadar şimdiden herkese teşekkürler.

ISO dosyasını flash belleğe yazdırarak bu işlemi gerçekleştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o ISO dosyasını Rufus indirip USB'nize yazdırmanız, daha sonra sistemi o USB'den başlatmanız gerekiyor. Bir yerde takılırsanız beni etiketleyin, yardımcı olurum.

64 Bit ISO dosyasını USB'ye yazdırıp Format atmanız gerekiyor.

Brom USB veya DVD yok ben de. Ben de gidip bir program indirdim USB'siz DVD'siz format atmak için onunla ISO dosyasını USB takılıymış gibi gösterip atacaktım ama olmadı.
Pc Açılışında F11 ile boot menu den usb belleği şeç kurulumu yaparsın
Brom USB veya DVD yok ben de. Ben de gidip bir program indirdim USB'siz DVD'siz format atmak için onunla ISO dosyasını USB takılıymış gibi gösterip atacaktım ama olmadı.
ISO dosyasını flash belleğe yazdırarak bu işlemi gerçekleştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o ISO dosyasını Rufus indirip USB'nize yazdırmanız, daha sonra sistemi o USB'den başlatmanız gerekiyor. Bir yerde takılırsanız beni etiketleyin, yardımcı olurum.

Hocam USB yok ben de DVD'de yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı