Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista Kullanım Süreleriniz

İlk bilgisayarım 2009'da bende oldu ve Windows 7'si vardı 2017'de bıraktım ve 2017 kasımın'da Windows 8.1'i olan bir bilgisayarım, oldu onu Ocak 2018'e kadar kullandım ve şimdi Windows 10 kullanıyorum

Windows 7=8 sene.
Windows 8.1=3 ay.
Windows 10=1 yıl 7 ay.

En memnun olduğum işletim sistemi Windows 7'dir

• Windows XP = 4 yıl (İlkokul ve ortaokulda bilgisayar dersinde kullanmıştım.)
  • Windows Vista = 3 ay
  • Windows 7 = 5 yıl
  • Windows 8 = 1 hafta
  • Windows 8.1 = 1 ay
  • Windows 10 = 4 yıl (Hala kullanıyorum.)

WinXP - 1-2 yıl
Vista - 5-10 saniye
Win 7 - 10 yıl
Win 8.1 - 3 ay (Şuan aktif olarak kullanıyorum)
Win10 - 3 yıl fakat defalarca silip yükledim en son cinnet geçirip Win 8.1 kurdum şuan mutluyum (UEFI Win7 kurabilseydim ki kuramadım benim bilgisayara kurulmuyor anlamsız bir sıkıntı çıkarıyor uzun mesele, Win 7 + Win8.1 kurardım)
Dipnot: Bu forumda son 2-3 yıldır çıktı bu; Sakın bana Win10 a geçmem için tekrar kurmam için öneri, iyi yön veya herhangi bir şekilde ikna etme çabasına girmeyin. Windows 10 HDD kullananlar için hatta laptop da HDD kullananlar (Masaüstü de 5200RPM kullananlar dahil) için düşman, sistem sömürücü, performans öldürücü bir işletim sistemidir. Yukarıdaki katagoride yer alıp aksini iddia eden bir Win 8.1 kurup bir denesim bakalım ne kadar fark ediyor. Yazacak çok şey var da neyse başka bir konu...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı