Windows 7 açılışında Microsoft Corporation yazıyor

fdfgdse

Centipat
Daha fazla  
Benim PC Windows 7 ama açılışı Windows Vista / XP'nin. (Hangisi olduğunu hatırlamıyorum.) Yani Microsoft Corporation yazıyor da açılıyor. Neden böyle?

Benim PC Windows 7 ama açılışı Windows Vista / XP'nin. (Hangisi olduğunu hatırlamıyorum.) Yani Microsoft Corporation yazıyor da açılıyor. Neden böyle?
Microsoft'un geliştirmiş olduğu bir işletim sistemi kullandığından olabilir belki?

Microsoft'un geliştirmiş olduğu bir işletim sistemi kullandığından olabilir belki?
Allah Allah acaba neden? :D Aaaa dur bak ne diyeceğim, Microsoft ürünü ya hani. :D
Dalga geçmeyin lütfen, belliki bilmiyor ayıp degilki !
Hocam Windows Microsoft tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş işletim sistemi ailesidir, bu yüzden Windows açılırken Microsft Corporation yazısı çıkar.

Dalga geçmeyin lütfen, belliki bilmiyor ayıp degilki !
Hocam Windows Microsoft tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş işletim sistemi ailesidir, bu yüzden Windows açılırken Microsft Corporation yazısı çıkar.
Dr. Pc mesajın için teşekkürler fakat ben wimdows'u microsoft'un bir ürünü olduğunu biliyorum.ama benim sorum şu:benim windows 7 animasyonlu bir şekilde açılıyordu , şimdi nedenfarklı açılıyor.

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    613 bayt · Görüntüleme: 68
Windows 7'nin hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Ben anladım nasıl açıldığını. Aynen şu şekilde;
tenor.gif

Dert edecek bir şey değil bence. Windows 7'nin Starter ve Home Basic (eğer RAM miktarı az ise) sürümlerinde hızlı açılsın sistem diye Vista açılışını koymuş Microsoft.

Hocam sanırsam bu şekilde açılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet
Windows 7'nin hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Ben anladım nasıl açıldığını. Aynen şu şekilde;
Eki Görüntüle 865833
Dert edecek bir şey değil bence. Windows 7'nin Starter ve Home Basic (eğer RAM miktarı az ise) sürümlerinde hızlı açılsın sistem diye Vista açılışını koymuş Microsoft.
4 gb ram

Yeni konular

Geri
Yukarı