Windows 7 Atikmpag.sys mavi ekran hatasi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan Ay

Hectopat
Windows 10 konum = Windows 10 Video_TDR_Failure Atikmpag.sys Mavi Ekran Hatası | Technopat Sosyal

Temiz bir sekilde Windows 7 kurdum. İnternet surucumu vs yukledikten sonra ekran karti surucumu temiz bir sekilde kurdum, ardindan bilgisayari yeniden baslattim, temiz bir Windows olmasina ragmen yine ayni mavi ekran hatasini almaya devam ediyorum.

Guvenli modu acip hd6700 grafik surucumu kaldirdiktan sonra ancak normal sekilde Windows aciliyor. Artik bu sorunun yazilimdan degil donanim tarafli oldugu kanisindayim.

Yardimci olur musunuz lutfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer en güncel driveri kurmanıza rağmen böyle oluyorsa o zaman sorun %99 ekran kartında.

İlk olarak 8.1 kurun ve tekrar karşılaşmanız durumunda, C:Windows:Minidump klasöründeki dosyayı verin.

Windows 8.1 hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Windows 8.1 kuracak usb belleğim de yok. Boş boş mesaj atıp bir şey biliyormuş havası yaratmasaydın keşke.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Windows 8.1 hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Windows 8.1 kuracak usb belleğim de yok. Boş boş mesaj atıp bir şey biliyormuş havası yaratmasaydın keşke.
Boş mesaj atıp insanları yoran sizsiniz. Win 8.1 kurun devam ediyorsa ekran kartı değişecek. Hala anlamadı iseniz bilgisayarcıya götürün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı