Windows 7 "atikmpag.sys" Mavi Ekran Hatası

veysel123

Decapat
Bilgisayarım kendi kendine kapandı ve ardında mavi ekran hatası aldım. Harddisk'te sorun vardır diyerek, HDD'yi kontrol ettirdim ama temiz çıktı. Ardından Win 10'u yükledim. AMD HD 6870 ekran kartının driver'ını yükleyince yeniden başlatmam için ekran geldi ve yeniden başlattım. Hoş Geldiniz yazısı yerine gelmeden, siyah ekran geldi.

Sonra Win 7 kurdum. Bir sorun olmamıştı ama ekran kartının driver'ını yükleyince yine mavi ekran verdi "atikmpag.sys" (Hoş geldiniz yazısı yerine gelmeden).

Sorunun ekran kartından olduğuna emin değilim. Chipset'i yanmış ekran kartlarının görüntülerine baktım, renkler farklı falan ama benim ekranımda öyle bi sorun yok. Windows başlatma (Hoş geldiniz yazısı yazan) bölüme kadar normal, sonra Hoş Geldiniz yazısı yerine mavi ekran veriyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz sürücü dosyasında bir sıkıntı olabilir.

Amd nin kendi sitesinden indirdim. Önceki sürümleri bulup onları bile denedim. Ayrıca driver yükleyen bir program indirdim onunla yükledim. Yeniden başlatınca aynı sorunu alıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı