Windows 7 Başarısız Update Sonrası Gdiplus.dll Hatası

slckeknc

Hectopat
Yer
Belçika
Daha fazla  
Meslek
Gazeteci
Merhaba arkadaşlar.

Orjinal Windows 7 Home Premium sahibiyim. Bir süredir birikmiş olan (227,9 Mb) güncellemeleri bir yükleyeyim dedim.
a.PNG

Bir kaçını yükledi ama tabi bayağı yavaş. Daha sonra aşağıdaki resimdeki hataları verdi ve reset attı. Resetten sonra hiçbir güncelleme yüklenmemişti.
1.PNG

Güncellemeleri birkaç kere yüklemeyi denedim ama sürekli bir yerden sonra hata verdi. Güncellemeden vazgeçtim, fakat işin kötü yanı bu başarısız denemelerin ardından hemen, hemen hiçbir program açılmaz oldu.

Artık bilgisayarı her açtığımda ve herhangi bir programı açmaya çalıştığımda(Media Player, Office vs.) bu hatayı alıyorum. Çözümü nedir? İnternette aradım ama türkçe kaynak bulamadım. Çözebilirsem en azından bir kaynak olur.
sd.PNG

NOT: Windows 8.1 yükselt gitsin gibi önerilerle lütfen gelmeyin arkadaşlar. Windows 7 fanı değilim. Çeşitli sorunlardan dolayı yükseltmeyi daha sonra yapacağım.

2015-02-08 12.49.55.jpg

Bu pencere açıldıktan 30sn. sonra kapandı ve başka da birşey olmadı.

Komutu bir daha çalıştırdım. Bu sefer çalıştı %100 oldu ve kapandı. Başka ne yapmalıyım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı