Windows 7 Başlangıç sesini değiştirmek

Şu an İngilizce Windows kullanıyorum fakat Denetim Masası, Ses bölümünden Windows açılış sesini değiştirebilirsin. Browse/Gözat butonu ile istediğin sesi koy.

QAqQs.jpg

Daha önceden kaydettiğimiz WAV dosyasını, (kendi sesimizle) Recep bey'in yorumunda görüldüğü gibi, browse (gözat) butonu ile sistem açılış sesi yaparsak, sistem açılışta kaydettiğimiz bu wav uzantılı dosyayı çalacaktır.
Sakın herhangi bir müzik dosyası koymayın. Ben denedim, müzik açılışta başlıyor, birçok işlemleri gerçekleştirirken hala çalmaya devam ediyor idi.

Daha önceden kaydettiğimiz WAV dosyasını, (kendi sesimizle) Recep bey'in yorumunda görüldüğü gibi, browse (gözat) butonu ile sistem açılış sesi yaparsak, sistem açılışta kaydettiğimiz bu wav uzantılı dosyayı çalacaktır.
Sakın herhangi bir müzik dosyası koymayın. Ben denedim, müzik açılışta başlıyor, birçok işlemleri gerçekleştirirken hala çalmaya devam ediyor idi.

Bende müzik var YAMYAM abi fakat kırptım müziği 40 saniye falan çalıyor. :)

Bende müzik var YAMYAM abi fakat kırptım müziği 40 saniye falan çalıyor. :)
40 sn yine iyi. Ben ilk denemelerimde, ''Batsın bu dünya'' adlı eseri koymuştum:) Açılıştan itibaren yaklaşık 5 dk sürüyordu.

- - - Güncellendi - - -

Şimdi aklıma geldi. Açılışta, ''Johny be good'' adlı eserin ilk 15 sn'sini çalmak bence çok etkileyici olacaktır.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı