Windows 7 bazı uygulamalarda "0xc0000005" hatası

Merhaba. Uzun zamandır bilgisayarım bozuk bende babamın bilgisayarını kullanıyorum. Windows 7 işletim sistemine sahip Intel Core i5 3. nesil işlemciye sahip ve bir sorunum var, bazı uygulamalarda 0xc0000005 hatası veriyor ve düzeltemiyorum. Rahatsız oluyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Aynı sorun bende de var aynı sizin gibi 3.nesil i5 kullanıyorum sorun katılımsız programlardan kayıt defterine geçen virüs yüzünden oluyor Windows 11'in Defender'i sorunu çözdü.

a.png

Aynı sorun bende de var aynı sizin gibi 3.nesil i5 kullanıyorum sorun katılımsız programlardan kayıt defterine geçen virüs yüzünden oluyor Windows 11'in Defender'i sorunu çözdü.

Eki Görüntüle 1170451
Regedite geçen virüsü bende biliyorum tam tarama yaptım trojan remover ile aynı birşey değişmedi

1632557658822.png

tarama başlattım.

Regedite geçen virüsü bende biliyorum tam tarama yaptım trojan remover ile aynı bir şey değişmedi.

Eki Görüntüle 1173127
Tarama başlattım.

Çünkü regedit e giren virüs o kadar sinsi ki çoğu virüs programı onu görmüyor tam tarama yapılsa bile görmüyor ama Windows 11'in Defender'i diğerlerine göre biraz daha iyi tarama yapınca buldu virüsü.

Geri
Yukarı