Windows 7 bilgisayara USB yerine telefonla format atmak

DanxT

Hectopat
Merhaba, benim Windows 7 bir bilgisayarım var ve bir sorundan dolayı format atmak istiyorum. Fakat evde depolama alanı 2 GB'dan fazla olan USB bulamadım. Onun yerine telefonda bir klasör açıp gerekli dosyaları orada tutsam olur mu?
Bu arada, format atmama sebep olan sorunun linkini bırakıyorum: İnternetim olmasına rağmen Online oyunlara giremiyorum - Technopat Sosyal
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef pek mümkün gözükmüyor. Bilgisayarın başlangıçta telefonu hemen okuyabileceğini sanmıyorum. Hem usb uzatmasız bağlı ama telefonu kablo ile bağlaman okuma-yazma hızını düşürür.

Merhaba, benim Windows 7 bir bilgisayarım var ve bir sorundan dolayı format atmak istiyorum. Fakat evde depolama alanı 2 GB'dan fazla olan USB bulamadım. Onun yerine telefonda bir klasör açıp gerekli dosyaları orada tutsam olur mu?
Bu arada, format atmama sebep olan sorunun linkini bırakıyorum: İnternetim olmasına rağmen Online oyunlara giremiyorum - Technopat Sosyal
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler😃

Artık bir USB bellek markette dahi satılıyor. Extrem hareketlere gerek yok bence :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı