Windows 7 E5440 sistem için tavsiyeler

Emre can Kaya

Centipat
Daha fazla  
RAM
6 gb
Ekran kartı
Amd radeon r5 220
Anakart
P5QL-E
İşlemci
Intel(r) Xeon(r) CPU E5440 2.83GHz
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate. İşlemci: Intel(r) Xeon(r) CPU E5440 2.83GHz. RAM 6 GB. Ekran kartı: AMD Radeon R5 220 HDD kullanıyorum.
Bu özelliklere göre en iyi Windows ayarlarını söyler misiniz? Mesela Windows teması nasıl olmalı gibi olursa memnun olurum.

İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate. İşlemci: Intel(r) Xeon(r) CPU E5440 2.83GHz. RAM 6 GB. Ekran kartı: AMD Radeon R5 220 HDD kullanıyorum.
Bu özelliklere göre en iyi Windows ayarlarını söyler misiniz? Mesela Windows teması nasıl olmalı gibi olursa memnun olurum.
Windows 8.1 Single Language Bulid 9600 o sistemin ilacı.

O sistem için Windows 7'de herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok, zaten çok rahat bir şekilde akması lazım o sistemin. Sistemde sadece SSD eksik, bence SSD takviyesi yapıp Windows 10'a geçmelisiniz.

Indirimde iken Gigabyte 120GB'lık SSD 220 liraya kadar düşüyor, benim takip ettiğim bir SSD kendisi ve o sistem için yeter de artar bile.

Nasıl hocam? Neden kurulmuyor bir hata varsa söyler misiniz?

Bir ara çok uğraştım hep oluyor gibi durup başa attı.
Çok şey denedim BIOS pilini çıkarttım taktım USB bozuk dediler Windows 7 64 Bit Windows 8 32 Bit Windows 10 32 Bit kurmuştum zamanında ama Windows 8 ve 10 için 64 Bit hiçbir şekilde olmadı.
Windows 8.1 Single Language bulid 9600 o sistemin ilacı.

Bir daha Power ISO ile denesem 32 Bit iken olmuyordu şimdi 64 Bit olunca belki olur bir de o zamanlar mavi ekran sorunum vardı artık yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı