Windows 7 ekran çözünürlüğü nasıl yükseltilir?

Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA direkt bu siteden indir telefondan indir dosya aktarımı ile atarsın.
Hocam "Birazdan başlayacak." diyor ama başlamıyor.
Intel GPU varsa önce onu kurmalısın. İnternet sorunu diğer konudan devam etsin. Bu konuda sadece GPU sürücüsü konuşulsun.
Intel GPU var ama kurulmuyor. Hata veriyor "Bu kurulum için desteklenen en düşük gereksinimler karşılanmıyor." diye hata veriyor.
@Lord Raiden bunların çözümlerini biliyor olmalısınız. Dosyaları yayınlarken bunları da göz önüne almışsınızdır.

Son düzenleme:
Intel GPU'nun Windows 7 sürücüsü olduğundan emin ol. Hata alıyorsan da sürücüyü elle kur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 7 için daha fazla vakit kaybetmeyeceğim. Konuyu takipten çıkıyorum.

Intel GPU'nun Windows 7 sürücüsü olduğundan emin ol. Hata alıyorsan da sürücüyü elle kur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 7 için daha fazla vakit kaybetmeyeceğim. Konuyu takipten çıkıyorum.
Tamamdır hocam. Deneyeceğim.
300E5Z | Samsung Support PK buradan uygun sürücüleri indirip dener misiniz?
Bu cevap çözüm olarak işaretlenmiştir.

Son düzenleme:
GT 520MX.

Hocam içerisinde internetle alakalı hiçbir şey yok. Tabiri caizse interneti tanımıyor, internet diye bir şey bilmiyor.

Bende de Windows 7 var ben size anlattığım yöntemle internete bağladım.

Bende de Windows 7 var ben size anlattığım yöntemle internete bağladım.
Hocam zaten sorunum çözüldü. :D Ama dediğim gibi, ha kabloyla bağlamışım, ha normal Wİ-Fİ ile bağlanmışım, interneti tanımayacaktı. Bu arada telefonum yok. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı