Windows 7 ekran kartı öğrenme

Tamam, deneyeceğim.

Merhaba tekrar, programı kurdum ama bu sefer de şöyle bir hata aldım. Üstelikte ekranım bir kararıyor sonra geri geliyor belirli aralıklarla.

Arkadaşlar kusura bakmayın, sanırım yanlış olmuş. Yanlışı kurmuşuz, GPU Zden baktığımda beni bir siteye yönlendirdi ve şunların çıktığını söyledi resmini bırakıyorum.

Bende en baştakini indireyim dedim ve AMD'nin sitesinden şuna denk geldim. AMD Radeon HD 6530M için doğru mudur acaba bunu kursam?

Dosya Ekleri

• Screenshot - 20_07 0022.png
    Screenshot - 20_07 0022.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot - 20_07 003.png
    Screenshot - 20_07 003.png
    207,7 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Tamam, deneyeceğim.

Merhaba tekrar, programı kurdum ama bu sefer de şöyle bir hata aldım. Üstelikte ekranım bir kararıyor sonra geri geliyor belirli aralıklarla.

Arkadaşlar kusura bakmayın, sanırım yanlış olmuş. Yanlışı kurmuşuz, GPU Zden baktığımda beni bir siteye yönlendirdi ve şunların çıktığını söyledi resmini bırakıyorum.

Neden GPU-Z'den ekran görüntüsü paylaşmıyorsunuz. Bir internet sitesinin görüntüsünü atıyorsunuz alamıyorum?

Ben GPU Z diye CPU Z indirmişim. O yüzden yanlış olabilir ilk söylediklerim. Lookup tuşuna tıkladığımda da yönlendiğim web sitenin resmini de koydum zaten.

Dosya Ekleri

• Screenshot - 20_07 004.png
    Screenshot - 20_07 004.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı