Çözüldü Windows 7 ekran kartı sürücüleri güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Purepsi

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı satacağım için tekrar Windows 7'ye geçtim. Windows 7'yi kurdum ama ekran kartı sürücümü güncelleyemedim. Bu çok sorun değil ama, ağ denetleyicisini tanımıyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Dostum Win 7 artık kullanım dışı olan bir işletim sistemi. Herhangi bir desteği bulunmuyor manuel olarak bulup indirmen lazım ya da Win 8 ya da 10'a formatlayıp o şekilde atmalısın. Win 7 Driver konusunda gün geçtikce daha da sıkıntılı olacak.
Dostum Win 7 artık kullanım dışı olan bir işletim sistemi. Herhangi bir desteği bulunmuyor manuel olarak bulup indirmen lazım ya da Win 8 ya da 10'a formatlayıp o şekilde atmalısın. Win 7 Driver konusunda gün geçtikce daha da sıkıntılı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarımı satacağım için tekrar Windows 7'ye geçtim. Windows 7'yi kurdum ama ekran kartı sürücümü güncelleyemedim. Bu çok sorun değil ama, ağ denetleyicisini tanımıyor. Ne yapmalıyım?
9 yıllık Win 7 kullanıcısıyım ama Microsoft'un desteğini çekmesinden dolayı hiç istemeyerek Windows 10'a geçtim. Sana da tavsiye ederim.

Başka bir bilgisayardan ethernet sürücüsünü indirip flash belleğine aktarırsan oradan indirebilirsin. Windows 7'de desteği kesildi artık bence Windows 8.1'e geç hala güncelleme alıyor.

Başka bir bilgisayarım yok. Telefondan anca Intel HD Graphics sürücüsünü indirdim. Başka çare yok, CD veya yüklü bir USB almam gerek.
Başka bir bilgisayardan ethernet sürücüsünü indirip flash belleğine aktarırsan oradan indirebilirsin. Windows 7'de desteği kesildi artık bence Windows 8.1'e geç hala güncelleme alıyor.
Aklıma birşey geldi. Media Creation Tool ile çevrim dışı yükleme yapabilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı