Çözüldü Windows 7 Faceit hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

ShadowsLover

Hectopat
Herkese merhabalar, biliyorsunuz ki Faceit anticheati zorunlu kılıyor. Sıkıntı ise şu ben her anticheat açtığımda şu mesajı görüyorum. Bu tam olarak ne demek oluyor. Anladığım kadarıyla Windows yükseltmezsem Faceit çalıştıramayacak mıyım?

Dosya Ekleri

• önemli.PNG
    önemli.PNG
    3,3 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Microsoft'un Windows 7'ye desteği bitirdiğini, bu yüzden bilgisayarınız güvenlik güncelleştirmesi alamayacağını ve bilgisayarınızın risk altında olduğunu söylüyor. 31/06/20 tarihinden önce Anti-Cheat'in çalışmaya devam edebilmesi için Windows 10'a geçmeniz gerektiğini söylüyor.

Microsoft'un Windows 7'ye desteği bitirdiğini, bu yüzden bilgisayarınız güvenlik güncelleştirmesi alamayacağını ve bilgisayarınızın risk altında olduğunu söylüyor. 31/06/20 tarihinden önce Anti-Cheat'in çalışmaya devam edebilmesi için Windows 10'a geçmeniz gerektiğini söylüyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı