Çözüldü Windows 7 Format atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
MS B250M anakartın var bi türlü format atamıyorum. Sürekli bi hata. Sistem yeni topladım ama bi türlü olmuyor.
Bu sorunu ben de çok yaşadım. Delirecek durumdaydım ki bir yazılım buldum, MSI'ın bir yazılımı. İsmini şuan unuttum ufak bir araştırma ile bulabilirsin. Yazılım üzerinden Windows 7 ISO'sunu seçiyorsun ve o sana USB 3.0 driverlarını Windows 7 ISO'sunun içine yüklüyor. İşlem sonunda ISO'yu USB'ye kendi yazıyor diye hatırlıyorum ama öyle olmayabilir. Sonuç olarak ilaç gibi geldi bana. Size de öyle gelebilir.

Windows 10 denedim olmadı tekrar denedim sonunda oldu. Yanlız windows 7 kabul etmiyor, aynı hatayı veriyor. Biraz tuaf, araştıracağım. Cevaplar için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kurulum yardımcısı ile belleğe gerekli sürücüleri aktarmanız gerekiyor. Gigabyte windows 7 USB tool işinizi görür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kurulum yardımcısı ile belleğe gerekli sürücüleri aktarmanız gerekiyor. Gigabyte windows 7 USB tool işinizi görür.

Denemediğim program yok onu başka programlarıda denedim sonuç aynı windows 7 kabul etmiyor resmen anakart çok tuaf windows 10 yüklemek istemedim ürün anahtarı malum fiyatlar uçuk 10 tl ürün anahtarı var her format attığımda onu alacak halim yok windows 7 öylemi at formatı bak keyfine windows 10 istemiyorum

Denemediğim program yok onu başka programlarıda denedim sonuç aynı windows 7 kabul etmiyor resmen anakart çok tuaf windows 10 yüklemek istemedim ürün anahtarı malum fiyatlar uçuk 10 tl ürün anahtarı var her format attığımda onu alacak halim yok windows 7 öylemi at formatı bak keyfine windows 10 istemiyorum
Her format attığında almana gerek yok çünkü key anakarta gömülü format atsanda gitmez yani. Windows 10 güzel seçim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı