Windows 7'den format atılmıyor

soulflyxd

Centipat
Daha fazla  
RAM
3
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
NVIDIA Geforce7200SE 7300 GS
Anakart
Asus P5KPL-CM
İşlemci
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz
Bilgisayarıma Windows 7 harici hiçbir sistem kurulmuyor tam "Windows dosyaları yükleniyor" dediği zaman Windows logosu gelince bilgisayar kendini restartlıyor bunun bir çözümü var mı arkadaşlar bilgisayarıma ggos kurmak istiyorum ama Windows logosu gelince restartlanıyor PC BIOS'tan falan olabilirde BIOS bilmiyorum nasıl düzeltirim bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'niz ömrünü doldurmuş olabilir. Bir arkadaşım da Windows 8.1 kurarken bu sorun ile karşılaşmıştı. Tamirci HDD'sinin yandığını söylemişti.

HDD'niz ömrünü doldurmuş olabilir. Bir arkadaşım da Windows 8.1 kurarken bu sorun ile karşılaşmıştı. Tamirci HDD'sinin yandığını söylemişti.

Bi tamircide bana işlemcinin anakartı desteklemediğini söyledi ama bunların hiçbirine inanasım yok eskiden bi çok şekilde w10 ve w8 formatı attım ve bilgisayarcı w7 atmadan öncede w10 kullanıyodum..

Bi tamircide bana işlemcinin anakartı desteklemediğini söyledi ama bunların hiçbirine inanasım yok eskiden bi çok şekilde w10 ve w8 formatı attım ve bilgisayarcı w7 atmadan öncede w10 kullanıyodum..
İşlemci anakartı desteklemiyor olsaydı görüntü hiç gelmezdi hocam. Büyük ihtimalle HDD'nizin ömrü doldu, tamir için vereceğiniz paraya biraz daha ekleyerek SSD almanızı öneririm. Diğer bileşenler Windows 10'da yeterli performans vermiyorsa Windows 8.1 ile SSD'nin gücünü müthiş bir şekilde hissedebilirsiniz.

Bad sector olabilir, hdd regenator ile boot edip bad sector hatalarını kapatabilirsiniz ama bu geçiçi bir çözüm indirdiğiniz iso dosyasını rufus ile yazdırıp tekrar dener misiniz?

Disk yüzeyinde 3 bozuk sektör var. Bu sektörlerin içerikleri boş alana taşındı.
Veri aktarımı sırasında 34730 hata oluştu.

sorunum hala devam ediyo

Son düzenleme:

Geri
Yukarı