Çözüldü Windows 7 Format Bios Ayarları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

recep5334

Kilopat
Arakadaşlar Windows 7 format atacağım. İlk formatım olacak. İnternetten araştırdığım kadarıyla BIOS ayarından boota gelip cd ile başlatı üste getirmemiz gerekiyormuş. Ama videolarda ki BİOS benim BIOS'um farklı. Bu ayarı nasıl yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Anakart modeli : gigabyte ga-970a-ds3

2014-02-19205906.jpg

Biostan ayarlamaya gerek yok. Tek seferlik açılış önceliğini değiştirebilirsin. Açılışta sürekli F12'ye (ya da anakartında ilgili tuş hangisiyse ona) sürekli basarak bilgisayarı USB ya da DVD'den başlatabilirsin.

Windows 8.1 kursana daha iyi.

Hocam biliyorum ama elimde W7 CD si var.

Birde yanlislikla c yi silmeden kurdum , bir daha bastan kuruyorum ama sunu farkettim internete baglanamiyordum o sorunu nasil halledecegim?

Şuan telefondan yazıyorum.

Windows 9 çıkacak hala Windows 7 mi ?

Windows 8.1'de hiç sorun yok.

Windows 7 kuruyorsan bütün sürücüleri tek tek indirip kurman gerekiyor. Windows 8.1'de öyle bir sorun yok Windows Update kendisi indirip kuruyor.

Abilerim eyvallah ama elimde windows7 CD si var malesef. Bu arada format attım herşeyi yaptım oyunları indirip test etmeye geldi inşallah sorunum çözülür konu kitlenebilir yardımlar için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı