Windows 7 format işlemi nasıl yapılır?

Anladım hocam şu an kafam çok karışık temiz kurulum (USB) ile mi yapsam yoksa setup ile mi bilemiyorum :(

Setup ile yaptığınız kurulumdan verim alacağınızı düşünmem pek sağlıklı olmaz eski dosyalar kalıyor Windows old dosyası olarak onun yerine USB'den temiz kurulum atmanızı tavsiye ederim.

Tavsiyem USB. Ama bu konuda pek bilginiz yoksa uğraşmak istemiyorsanız o zaman setup.
Sizin verdiğiniz kurulum dosyasında setup yok hocam nasıl yapıcam?
Setup ile yaptığınız kurulumdan verim alacağınızı düşünmem pek sağlıklı olmaz eski dosyalar kalıyor Windows old dosyası olarak onun yerine USB'den temiz kurulum atmanızı tavsiye ederim.

Setup ile kurup old.'yı silsem?

Sizin verdiğiniz kurulum dosyasında setup yok hocam nasıl yapacağım?

Setup ile kurup old.'yı silsem?

Size kalmış ben öneri veriyorum kendi bilgisayarıma da başkasının bilgisayarına da setup ile kurmam aynı performans olmuyor format atmak çok zor bir işlem değil bir video açsanız yaparsınız hemen yani.

Size kalmış ben öneri veriyorum kendi bilgisayarıma da başkasının bilgisayarına da setup ile kurmam aynı performans olmuyor format atmak çok zor bir işlem değil bir video açsanız yaparsınız hemen yani.
Hocam uğraşmak istemiyorum birde pc çok eski ve sorunlu
Bu şekilde de yapsanız %100 temiz olmaz. USB en temizidir.
Hocam ben temiz kurulum değilde oyunlarda 60 fps donma kasmasız video birde ders programlarımı açsın istiyorum
Var hocam. ISO'nun içinde.
hayır hocam yok

Hocam uğraşmak istemiyorum birde pc çok eski ve sorunlu

Hocam ben temiz kurulum değilde oyunlarda 60 fps donma kasmasız video birde ders programlarımı açsın istiyorum

hayır hocam yok
ISO'yu açtınız mı, Winrar vs. ile?
O sisteminize bağlı formatla alakası yok.

Geri
Yukarı