Windows 7 format sonrası internete bağlanamıyor

ErdemCan79

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 7'ye format attım ama şimdi ağa bağlanamıyorum. Dosya indirme gerekiyor ama bilgisayarımda internet olmadığı için indiremiyorum. Lütfen bana yardım edin.

Windows 7 için güncelleme desteği kalktığından otomatik sürücü indirmesi olmuyor. ''Ağ bağdaştırıcı'' sürücünüz format sonrası silindiği ve güncellenmediği için sistem ağa bağlanamıyor. Başka bir bilgisayardan sürücüyü indirin ve flaş bellek aracılığı ile bilgisayarınıza kurun. Daha basit yolu ise, interneti kablo ile bağlamaktır bilgisayara.
10822855327794.jpg

Son düzenleme:
Sanırım ''ağ bağdaştırıcı'' sürücünüz format sonrası silindiği için sistem ağa bağlanamıyor. Başka bir bilgisayardan sürücüyü indirin ve flaş bellek aracılığı ile bilgisayarınıza kurun. Daha basit yolu ise, interneti kablo ile bağlamaktır bilgisayara.Eki Görüntüle 956878
Kabloyla bağladığım halde olmuyor

Bilgisayarınız özellikleri 2016 yılından önceyse bence Windows 8.1 kurun bazı sürücüleri otomatik olarak tanıyıp yüklüyor hem de güncelleştirmelerden geri kalmazsınız.

Kabloyla bağladığım halde olmuyor.

Ethernet sürücüsünün adı nedir? O ismi bulup başka bilgisayardan indirme yapıp kendi bilgisayarınızdan kurun.
Ethernet sürücüsünün adı nedir? O ismi bulup başka bilgisayardan indirme yapıp kendi bilgisayarınızdan kurun.

Yedek almanızı iyi olurdu. Windows 7 güncellenmiyor tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı