Çözüldü Windows 7 formatında diskler görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan_R4KT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 7 kuracaktim ama actigim zaman Windows 7 D diski olmus C de sistem ayrildi olmus disk yerine gelince hiçbir diski gormuyor format atamiyorum ve Windows artik acilmiyor

Hocam Shift + F10 basarak CMD'yi açın. Açıldıktan sonra "DISKPART" yazın. Daha sonra list disk yazıp disklerinizi görün. Orada diskleriniz çıkacaktır şunun gibi.
Disk 1 358GB
Disk 2 256GB

İçini temizlemek istediğiniz diski seçtiyseniz. Select disk 1 ardından clear komutunu kullanın.

Hocam Shift + F10 basarak CMD'yi açın. Açıldıktan sonra "DISKPART" yazın. Daha sonra list disk yazıp disklerinizi görün. Orada diskleriniz çıkacaktır şunun gibi.
Disk 1 358 GB
Disk 2 256 GB

İçini temizlemek istediğiniz diski seçtiyseniz. Select disk 1 ardından clear komutunu kullanın.

Deneyeceğim teşekkürler
Hocam Shift + F10 basarak CMD'yi açın. Açıldıktan sonra "dıskpart" yazın. Daha sonra list disk yazıp disklerinizi görün. Orada diskleriniz çıkacaktır şunun gibi.
Disk 1 358 GB.
Disk 2 256 GB.

Hocam clear yapinca artik disk yok oldu.

Son düzenleme:
Disk yok mu oldu? Ayırdığınız diskin depolamasına geri eklenmiştir büyük ihtimalle. Örneğin: 500 GB HDD 250 GB olarak 2'ye ayrılmış ve siz 250 GB'yi sildiniz bu 250 GB de diğer 250 GB'nin üstüne eklenmedi mi?

16385557292782111520450068913337.jpg

Hocam clean yapmadan once C ve D vardi ancak simdi yok

Geri
Yukarı