Windows 7 formattan sonra FPS düşüşü

Gölgeleri kapatın bu FPS artışı %100 olacaktır bir de eğer NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası'ndan ayar yapabilirsiniz.

AMD olduğunu konunun başında belirttim, League of Legends gibi bir oyunda en düşük ayarlarda 30 FPS bile alamıyorum 20 FPS ancak, gölgeler kapalı.

Gölgeleri kapatın bu FPS artışı %100 olacaktır bir de eğer NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası'ndan ayar yapabilirsiniz.

O zaman işlemcin kötü yalan söyleyecek halim yok kasmıyor demiyorum zaten kasıyor donuyor ama bazen sürekli değil Full 60 FPS alıyorum demiyorum.

AMD Athlon X3 450 3.20 GHz.
6 GB RAM (4 GB kullanılabilir)
GTX 970 ekran kartı.

Ne dersiniz?

AMD Athlon X3 450 3.20 GHz.
6 GB RAM (4 GB kullanılabilir)
GTX 970 ekran kartı.

Ne dersiniz?

O zaman ısınmaya bağlı kardeşim ben yaşadığımı söylüyorum gerçekten arttı 4 GB RAM'iniz var tamam ama MHz'si kaç ben 1400 kullanıyorum.
O zaman ısınmaya bağlı kardeşim ben yaşadığımı söylüyorum gerçekten arttı 4 GB RAM'iniz var tamam ama MHz'si kaç ben 1400 kullanıyorum.

Bir de gölgeler kapalı oynuyorum ve NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarlar yaptım ve sanal bellek oluşturdum.

Arkadaşlar rica etsem benim sorunuma cevap verebilir misiniz gerçekten forumda ki tek cevap 8.1'e geçmek değildir umarım.

Arkadaşlar rica etsem benim sorunuma cevap verebilir misiniz gerçekten forumda ki tek cevap 8.1'e geçmek değildir umarım.

Ekran kartı yanmış olabilir. ya da PSU gereken voltajı veremiyor.
PSU'yu biraz inceleyin?
Harddiskdede sıkıntı olabilir cyrstaldiskinfodan bakın. Durum kötüyse PC'nin değişme vakti gelmiştir.

Ve sanal bellek oluşturun ya da ısınmadanda olabilir başka donanım arttırmak dışında çözüm bulamıyorum.
Sanal bellek Windows içi oluyor.

Geri
Yukarı