Windows 7 FPS değerleri 10'a göre değişiklik gösterir mi?

AlperenKayahan45

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Hi-Level 250 GB SSD, Samsung 320 GB HDD
Ekran kartı
Quadro Nvidia Geforce GT 730 (4GB)
Anakart
Houna H85
İşlemci
I5 4670-K
Sistem özelliklerim imzamda ve konuda yazmakta. Bu sistemle Minecraft'da 1.18 de 110-120 civarı, CS:GO'da 720P'de 70-75 civarı FPS alıyorum. Windows 10'u sevmiyorum, 8.1'in de tasarımını beğenmiyorum ama Windows 7 çok hoşuma gidiyor. Windows 7'ye geçsem FPS değerleri düşer mi? Daha önce denedim ama bir fark göremedim. Ne olur ne olmaz diye bir sorayım dedim. Windows 7 desteği bitti falan hepsini biliyorum. Yalnızca oyunlarda gözle görülür FPS düşüşü olur mu onu soruyorum. Lütfen yalnızca bilgili olanlar kesin cevap versin.

Olmaz hocam. 1-2 fps artar veya düşer. Sonuç bu olur yani. Açılmayan oyunlarınız olabilir. Ek olarak eski oyunlar W7'de çok daha iyi değerler gösteriyor.

Sistem özelliklerim imzamda ve konuda yazmakta. Bu sistemle Minecraft'da 1.18 de 110-120 civarı, CS:GO'da 720P'de 70-75 civarı FPS alıyorum. Windows 10'u sevmiyorum, 8.1'in de tasarımını beğenmiyorum ama Windows 7 çok hoşuma gidiyor. Windows 7'ye geçsem FPS değerleri düşer mi? Daha önce denedim ama bir fark göremedim. Ne olur ne olmaz diye bir sorayım dedim. Windows 7 desteği bitti falan hepsini biliyorum. Yalnızca oyunlarda gözle görülür FPS düşüşü olur mu onu soruyorum. Lütfen yalnızca bilgili olanlar kesin cevap versin.

Çoğu uygulama artık Windows 7 desteklemiyor desteğini çekmeye başladı geliştiriciler onun için FPS belki etkisi olur ama eski oyunlar için yeni oyunlar Windows 10'da daha stabil çalışacaktır.

Tamamdır o zaman Windows 7 ye geçebilirim. Eski bilgisayarımda Windows 7, minecraft ikilisini bu bilgisayardada tekrardan görmek çok iyi olacak. Saolun bilgilendirdiğiniz için.

Geri
Yukarı