Çözüm Windows 7 Geç Açılıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arif

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarı ilk aldığımda çok iyiydi. Üstünden 2 yıl geçti, artık çok geç açılıyor. Bir de bilgisayarda hiçbir program yok. Lütfen yardım edin.

• 4 gb ram
  • Amd Phenom II Quan-Core Processor 1.80 GHZ
  • Amd Radeon HD 6470M)
  • Hp-Pavilion g6-1085st notebook

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler 2debir win8 diyorsnuz win8 de oyunlarda hata vermekte Cs1.5 vs vs cok kotu tavsiye etmem..
İşine bak kardeşim. 1.5'i de 1.6'yı da sorunsuz açıyor(Her oyunu sorunsuz açtığı gibi).

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bilgisayarı ilk aldığımda çok iyiydi. Üstünden 2 yıl geçti, artık çok geç açılıyor. Bir de bilgisayarda hiçbir program yok. Lütfen yardım edin.

4 gb ram
Amd Phenom II Quan-Core Processor 1.80 GHZ
Amd Radeon HD 6470M)
Hp-Pavilion g6-1085st notebook
Öncelikle Windows 8 64 bit yükle.
https://www.technopat.net/forum/windows-8/9708-windows-8-turkce-indirme-baglantilari.html
Daha sonra BIOS güncelle. BIOS güncelleme hakkında bilgin yoksa, farklı bir konu açıp yardım alabilirsin.

Beyler 2debir win8 diyorsnuz win8 de oyunlarda hata vermekte Cs1.5 vs vs cok kotu tavsiye etmem..

Yanlış bilgiden dolayı hesabınız silnmiştir. Yeni bir hesap açarak foruma katılabilirsiniz. Söz konusu oyunlar Windows 8 ile sorunsuz çalışmaktadır. Hatta bütün oyunlar Windows 8 ile daha iyi çalışmaktadır. Orijinal alacak paranız yoksa korsan oynadığınız oyunu güncellemeiy öğrenmelisiniz:

https://www.technopat.net/forum/aks.../29277-counter-strike-1-6-warzone-v1-5-a.html

Çok yanlıs konusuyorsunuz benim clanımdaki adamın PC Win 8 adam swlara giremiyor hata veriyor sizde gelmişsiniz yok siz kuramıyorsnuz 10 yıldır cs oynuyorum hicbir işletim sistemlerinde sorun cıkmadı tek Win 8'de cikti. Siz de gelmissiniz laf pazarlıgı yapıyorsunuz burda lutfen bilmediginiz sekilde konusmayınız.

- - - Güncellendi - - -

Adam hatta serverlara dahi giremiyor arkadasimiz hiç memlun degil bir de merak etme Burak biz korsan oyun oynamayız Windows 8 Orjinal aldı kendisi..

- - - Güncellendi - - -

Benim pingim 1.6da 15 16'da 1.5 35 40'larda bunun cevapını alabilir miyim arkadaşlar?

Win 8.1 kullanıyorum. PC de tek oynadığım oyun CS 1.6 dır. Hiç bir uyum sorunu yoktur. Bir sizde hata verdi diye nasıl bunu Windows 8 e yıkıyorsunuz anlamıyorum. Windows 8 i siz bile kurmamışsınız clanımdaki biri Win 8 kurmuşmuş giremiyormuşmuş. O adam salaksa Windows 8 'in suçu ne ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı