Windows 7 güncelleme alsa kullanır mıydınız?

Oyun için Linux denen şey kullanılmaz.
Windows gibi para istemiyor ve saçma sapan Her crack'i trojan anlayan dandik Defender'de yok Dediğiniz gibi oyun olsa emin'im herkes Linux'a en azından özgür ve virüs girme risk'i çok ama çok az.

Boşuna romantizm yapmayın ya, her şeyiyle Windows 10 daha iyidir. Ayrıca teknoloji geride kalmayı kaldırmaz. Güncel kalmak için yeniyi takip etmek lazım.

Linux diyenler ise tamamen farklı gözükme çabası. Oyun ile alakası yok. Ben 3dmax, corona render falan kullanıyorum. Linux'la mi uğraşılır onları kurabilmek için.

Boşuna romantizm yapmayın ya, her şeyiyle Windows 10 daha iyidir. Ayrıca teknoloji geride kalmayı kaldırmaz. Güncel kalmak için yeniyi takip etmek lazım.

Linux diyenler ise tamamen farklı gözükme çabası. Oyun ile alakası yok. Ben 3dmax, corona render falan kullanıyorum. Linux'la mi uğraşılır onları kurabilmek için.
Ne alaka milyonlar'ca insan Linux'u sadece Farklı gözükmek için mi kullanıyor?

Çok komiksin.

Ne alaka milyonlar'ca insan Linux'u sadece Farklı gözükmek için mi kullanıyor?

Çok komiksin.

Çok özel, ve güvenlik gerekçeleri hariç linux kullanan kişi farklı gözükme çabasında olan özenti birisidir.
Veya sadece browser üzerinden internette surf yapıyordur.

Belli bir süre geçtikten sonra eski teknolojiye yama ve güncelleştirme çıkarmanın pek bir anlamı kalmıyor. Örneğin eski binaların altyapı sorunları çok olur. Bir süre sonra tadilat, yenileme ya da tamir yapmanın bir anlamı kalmıyor. Bina yıkılıyor ve yerine yeni bir bina yapılıyor. Eski işletim sistemlerini de bu şekilde düşünmek mümkün.

Geri
Yukarı