Windows 7 Güncelleştirmenin Uzun Sürmesi Sorunu

Akin3423

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Sorunum Windows 7 güncelleştirmenin çok uzun sürmesi. Bu yüzden güncelleştirmeleri kapatmak istiyorum fakat bu sefer performansı etkiliyor ve bilgisayar yavaşlıyor. Directx Visual c++ gibi programların hepsini de güncelleştirme ile kuruyor. Bunların tamamının listesini nerede bulabilirim. Manuel olarak kendim kurmak istiyorum ama bu tür performans arttıran program veya sürücülerin hangilerini indireceğimi bilemiyorum. Yazan biri olursa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Windows 7 için destek verilmiyor. Daha performanslı ve stabil bir Windows için Windows 10 a geçin. Güncelleştirmelerin uzun sürmesi normaldir. En baştan beri olan güncellemeleri tek tek yükler ve kurar. Bu süre bilgisayarınızın sistem özellikleri ve internet hızınıza göre değişebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı