Windows 7 İçin Ultimate mi Pro mu?

Benim babam XP'den 10'a geçti ve alışması gereken hiç bir şey yoktu. Masaüstü aynı, kapama açma aynı.
Arkadaşlar biliyorum windows 10 daha iyi bunu kendim bile 2015den beri biliyorum zaten fakat laptopa windows 10 yükleyemem sadice windows 7 sürümlerinden uygun bitanesini yükleyebilirim
R
Sizin satın aldığınız ürün anahtarı Retail mi yoksa OEM mi?
Retail yani CD verdiler hala duruyor.
Arkadaşlar yukarda yazdığım özellikli bilgisayarda dualboot vardı windows 10 home single language 64bit bide windows 7 ultimate 64 bit ikisindede csgo yu test edeyim dedim neden bilmiyorum ama windows10da ekranda kırılmalar silah menüsü açtığımızda 1 saniyelik bir drop ve 5 fps fark vardı kesinlikle savunmuyorum ama windows 7 de nedense bunların hiçbiri yoktu. ve windows10da oyun çok smoothdu yani çok kaygandı

Son düzenleme:
Windows
Merhaba, başlıktan da anladığınız gibi Pro mu Ultimate mi?
Sistem bu:
  • İ5 4210U 1.7 GHz Turbo ile 3 Ghz
  • 4 GB DDR3 1600 MHz RAM (5 ay sonra 4 GB daha eklenecek.)
  • 500 GB SSD 5400RPM okuma 64 RPM yazma
  • 60GB HDD 5400RPM okuma 64RPM yazma
Oyun kardeşim CSGO ve Minecraft oynar ve Youtube için kullanır
Önemli Not: Şimdi gelip Windows10 yükle 8 yükle filan demeyin bilgisayarı annem kardeşim babam kullanacak. Zaten Windows 10'un 7'den de 8'den de iyi olduğunu biliyorumki. 3 masaüstü bilgisayarımda da Windows 10 Home 64 Bit kullanıyorum.
Windows 7 Home yada Ultimate yükle . Pro yükleyeceğine Ultimate olsun

Başlıktan da anladığınız gibi, Pro mu Ultimate mi?

Windows 7'nin Ultimate ve Professional sürümlerinde kullanmayacağınız birçok özellik var; belki kullanırsınız, bilemem. Ama kullanmayacaksanız Windows 7 Home Premium 64 bit yeterlidir.

Windows'unuzu SSD'ye kurun. Çok daha hızlı açılır.

Son düzenleme:
Aynı işlemci bende var. 1803 Windows 10 Home Single Language ve Windows 8.1 versiyon 6.3 Single Language gayet stabil oyunlarda bir fark göremedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı