Windows 7 için yapılmış bir laptopa Windows 10 krumak

Bütçe
1300
Steam kullanıyorum ve oyun oynuyorum...

Oynadığınız oyuna göre değişiyor destek ancak çoğu oyun Linux'ta düzgün bir şekilde oynanmakta.

...bazen sunum yapmam gerekiyor...

Şu an için Microsoft Office yeni sürümleri çalışmıyor ancak yakın zamanda bir rehber görebiliriz. O yüzden şimdilik LibreOffice kullanabilirsiniz.

...video izliyorum.

Video izlemek için zaten her türlü destek var.

Eğer bu fikre olumlu bakıyorsanız Fedora Linux dağıtımını deneyebilirsiniz. Zorlandığınız veya takıldığınız yerde forumda konu açarak yardım alabilirsiniz. Linux kısmıyla ilgilenen arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Oynadığınız oyuna göre değişiyor destek ancak çoğu oyun Linux'ta düzgün bir şekilde oynanmakta.

şu an için Microsoft Office yeni sürümleri çalışmıyor ancak yakın zamanda bir rehber görebiliriz. O yüzden şimdilik LibreOffice kullanabilirsiniz.

Video izlemek için zaten her türlü destek var.

Eğer bu fikre olumlu bakıyorsanız Fedora Linux dağıtımını deneyebilirsiniz. Zorlandığınız veya takıldığınız yerde forumda konu açarak yardım alabilirsiniz. Linux kısmıyla ilgilenen arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Hocam driver problemimi çözecek mi?

Hocam bir deneyin olmazsa işlemcinin içindeki ekran kartını kullanırsın.

Hocam 1 yıldır susup kullandım zaten benim için yeter.

Hocam driver problemimi çözecek mi?

Linux'ta çok spesifik bir aygıtınız yoksa ek sürücü yüklemeye gerek kalmıyor. Bütün her şey çekirdeğin kendisinde bulunuyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı