Windows 7 ile Windows 10 dualboot olarak nasıl kurulur?

Hocam mevcut sistemi kurulum yapılacak şekilde yedeklemek istiyorsanız, Sysprep deneyiniz. Dual Boot'u VHD diske kurarak yapmaya çalışabilirsiniz. USB olmadan format atmak için 8 GB disk bölümü ayırıp kurulum yapabiliyorsunuz. Denemedim hiç internette anlatımları bulunmaktadır.

Hocam uygulamaları falan silmez değil mi? Ancak vhd ile yapmak istemiyorum o yüzden Windows 7'yi silicğeim anck silinmeyen bir ISO dosyası bulunsun istediğimden

Hocam mevcut sistemi kurulum yapılacak şekilde yedeklemek istiyorsanız, Sysprep deneyiniz. Dual Boot'u VHD diske kurarak yapmaya çalışabilirsiniz. USB olmadan format atmak için 8 GB disk bölümü ayırıp kurulum yapabiliyorsunuz. Denemedim hiç internette anlatımları bulunmaktadır.

Hocam bir de şöyle bir sorun yaşadım.

1642960347432.png

Başka program önerir misiniz?
Uygulamalarda sorun yaşayabilirsiniz. Sistem yedeği almayı da deneyebilirsiniz.

Hocam o yedğei aldıktan sonra Windows 10 kurucağım Windows 10 kurduktan sonra o yedeği alıp Dual boot olarak kurabilir miyim?

Hocam bir de şöyle bir sorun yaşadım.

Eki Görüntüle 1279746

Başka program önerir misiniz?

Hocam o yedğei aldıktan sonra Windows 10 kurucağım Windows 10 kurduktan sonra o yedeği alıp Dual boot olarak kurabilir miyim?
Antivirüs var ise kapatın. Dism++ uygulaması yedek alma da en basit programlardan biridir. Crackli yazılım yok ise kullanabilirsiniz. Crackli yazılım olunca yedek alamazsınız.
Alternatif olarak şu video ya da bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Antivirüs var ise kapatın. DISM++ uygulaması yedek alma da en basit programlardan biridir. Crackli yazılım yok ise kullanabilirsiniz. Crackli yazılım olunca yedek alamazsınız.
Alternatif olarak şu video ya da bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şu anda prgoramı indiriyorum şimdi benim disk tek disk acaba sıkıntı olur mu diskleri ikiye ayırsam. Çünkü dualboot olarak kurmak istiyorum

Hocam şu anda prgoramı indiriyorum şimdi benim disk tek disk acaba sıkıntı olur mu diskleri ikiye ayırsam
Hocam uygulamayı hiç kullanmadım ancak olacağını düşünmem. Acronis kapsamlı bir uygulamadır. Eğer Dism++ uygulamasını kullanıyorsanız o da sistemin yüklü olduğu bölümü yedekler. Otomatik olarak yakalar zaten.

Hocam uygulamayı hiç kullanmadım ancak olacağını düşünmem. Acronis kapsamlı bir uygulamadır. Eğer DISM++ uygulamasını kullanıyorsanız o da sistemin yüklü olduğu bölümü yedekler. Otomatik olarak yakalar zaten.

Hocam şimdi oradaki yöntemi yapmaya başladım ancak ISO'yu kopyalarken diske şu üç dosyayı da atayim mi?
Not: Sizin sayenizde düzenlediğim ISO dur hocam

1642962483449.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı