Windows 7 ile Windows 10 dualboot olarak nasıl kurulur?

Hocam CD ve USB Bellek Olmadan Temiz Format Atma Rehberi bu konudan komut istemiyle başlatınca hatayı alıyorum
ISO görüntüsü: Bu bölümde yer alan seçenekler güncelleştirme, yükseltme ve bazı özelliklerin kaynak dosyalarını barındırır. Bunların kapatılması 150 MB civarında alan sağlar. Bu özellikler düzenlenmiş sistemler için kullanılabilecek özellikler değildir. Düzenlenmiş sistemler daima temiz kurulum ile yüklenmelidir. Üç seçeneği de boş bırakabilirsiniz.
Rehberden bu bölüm ile ilgili işlem yaptınız mı? Bu bölüm silindiği için hata alabilirsiniz. Bu USB'li temiz kurulumlar içindir. Sizin yaptığınız kurulum biraz güncelleme opsiyonlu olduğu için silinen bu dosyalara ihtiyaç duyabilir.

Çözüm için ilk indirdiğiniz ISO kalıbını silmediyseniz. Onu bir klasöre çıkarın. Klasör içinden "Sources\install.esd" veya .wim'de olabilir bunu silin. Yerine sizin düzenlediğiniz ISO kalıbındaki install.wim dosyasını atın. Sonra NTLite ile bu klasör yolunu tanımlayarak üst menüden ISO oluşturun. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Rehberden bu bölüm ile ilgili işlem yaptınız mı? Bu bölüm silindiği için hata alabilirsiniz. Bu USB'li temiz kurulumlar içindir. Sizin yaptığınız kurulum biraz güncelleme opsiyonlu olduğu için silinen bu dosyalara ihtiyaç duyabilir.

Çözüm için ilk indirdiğiniz ISO kalıbını silmediyseniz. Onu bir klasöre çıkarın. Klasör içinden "Sources\install.esd" veya. Wim'de olabilir bunu silin. Yerine sizin düzenlediğiniz ISO kalıbındaki install.wim dosyasını atın. Sonra NTLite ile bu klasör yolunu tanımlayarak üst menüden ISO oluşturun. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Hayır hocam hatırlamıyorum. Ancak sizin çözümünüzden anladığım kadarıyla 2'sini klasöre çıkartıp NTLite ISO sundaki install wim i veya esd yi silip normal Windows 10'daki install wim ya da esd ile yer değiştireceğim doğru mudur?

Hayır hocam hatırlamıyorum. Ancak sizin çözümünüzden anladığım kadarıyla 2'sini klasöre çıkartıp NTLite ISO sundaki install wim i veya esd yi silip normal Windows 10'daki install wim ya da esd ile yer değiştireceğim doğru mudur?
Orjinal ISO'daki kalıbın içine düzenleme yaptığınız install.wim dosyasını atmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı