Windows 7 ile Windows 10 dualboot olarak nasıl kurulur?

Yani orijinal isoyumu kurmalıyım hocam normalde sistem Windows 10 kaldırmaz
Hayır hocam. Şimdi sizin önceki attığınız mesajlarda bir görselde setup dosyası görünmüyordu. Muhtemelen yukarıdaki mesajlarda değindiğim bölüm silinmiş. Bize bu setup'ı çalıştıracak dosyalar lazım. Onları nereden alabiliriz. İlk indirdiğiniz orjinal ISO kalıbından. O zaman;
Öncelikle bu orjinal ISO kalbını klasöre çıkarın. "sources\install.wim" veya "install.esd" silin.
Sonra sizin düzenleme yaptığınız ISO dosyası içinden "sources\install.wim" veya "install.esd" dosyasını orjinal ISO kalıbını çıkardığınız klasörde "sources" klasörü içerisine atınız. Sonra bu klasörü NTLite göstererek üst menüden tekrar ISO oluşturun. Bu işlemi yapıyoruz ki silinen bu dosyaları geri alalım. Yaptığınız değişiklikler kalacaktır.

Hayır hocam. Şimdi sizin önceki attığınız mesajlarda bir görselde setup dosyası görünmüyordu. Muhtemelen yukarıdaki mesajlarda değindiğim bölüm silinmiş. Bize bu Setup'ı çalıştıracak dosyalar lazım. Onları nereden alabiliriz. İlk indirdiğiniz orijinal ISO kalıbından. O zaman;
Öncelikle bu orijinal ISO kalbını klasöre çıkarın. "sources\install.wim" veya "install. Esd" silin.
Sonra sizin düzenleme yaptığınız ISO dosyası içinden "sources\install.wim" veya "install. Esd" dosyasını orijinal ISO kalıbını çıkardığınız klasörde "sources" klasörü içerisine atınız. Sonra bu klasörü NTLite göstererek üst menüden tekrar ISO oluşturun. Bu işlemi yapıyoruz ki silinen bu dosyaları geri alalım. Yaptığınız değişiklikler kalacaktır.

Anladım hocam teşekkürler
Hayır hocam. Şimdi sizin önceki attığınız mesajlarda bir görselde setup dosyası görünmüyordu. Muhtemelen yukarıdaki mesajlarda değindiğim bölüm silinmiş. Bize bu Setup'ı çalıştıracak dosyalar lazım. Onları nereden alabiliriz. İlk indirdiğiniz orijinal ISO kalıbından. O zaman;
Öncelikle bu orijinal ISO kalbını klasöre çıkarın. "sources\install.wim" veya "install. Esd" silin.
Sonra sizin düzenleme yaptığınız ISO dosyası içinden "sources\install.wim" veya "install. Esd" dosyasını orijinal ISO kalıbını çıkardığınız klasörde "sources" klasörü içerisine atınız. Sonra bu klasörü NTLite göstererek üst menüden tekrar ISO oluşturun. Bu işlemi yapıyoruz ki silinen bu dosyaları geri alalım. Yaptığınız değişiklikler kalacaktır.

Hocam ben ISO'yu şu an içine entegre ediyorum ( 2 kere yüklendiği kısım yani ) onu yükledikten sonra yukarıda ISO oluştur var ona tıklayacağım değil mi?

Son düzenleme:
Anladım hocam teşekkürler

Hocam ben ISO'yu şu an içine entegre ediyorum ( 2 kere yüklendiği kısım yani ) onu yükledikten sonra yukarıda ISO oluştur var ona tıklayacağım değil mi?
Klasörü göstermeniz kafi hocam. Ekstradan sistemi entegre etmeye gerek yok. Klasöre bir kere tıklayın. Üst menüden ISO oluştur seçin. İsim verin, işlem tamamdır.

Geri
Yukarı